1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Spor Yapmayı Eğlenceli Hale Getirmek İçin Öneriler

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında Bal Arısı tarafından paylaşıldı.

 1. B

  Bal Arısı Yeni Üye

  Her gün aynı saatte aynı spor salonuna giderek yaptığınız egzersizler artık sıkıcı hale gelmeye başladıysa zaman kaybetmeden spor yapmayı kaliteli egzersizlere dönüştürmek için egzersizlerinize eğlence katmaya ne dersiniz?

  *Egzersizlerinizifarklı spor dallarından yararlanarak çeşitlendirebilirsiniz.

  *Dışarıya çıkarak spor yapmaya ne dersiniz? Güzel bir günde bol oksijen bulabileceğiniz bir orman yolunda sabah koşusu yaparak kalorilerinize yavaş yavaş veda etmeye ne dersiniz?

  *Hava soğuk olsa bile dışortamda sıkı giyinerek istediğiniz sporu yapabilirsiniz. Kalorilerinize veda edebileceğiniz ilgilendiğiniz bir spor dalını tercih edebilirsiniz.

  *Arkadaşlarınızla ve ya ailenizden birileri ile beraber spor yaparak kaliteli zaman geçirme fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

  *Basket yarışı yapabilir; ip atlayabilir; voleybol- futbol ya da hentbol oynayabilirsiniz.

  *Müzik dinleyerek spor yapmaya ne dersiniz?

  *Dikkatinizin dağınık olması zamanın çabuk geçmesini sağlamaktadır. Hatta zamanım doldu mu bile dediğiniz anlar olur. Arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz spor dalları ile kalori yakma tercihinde de bulunabilirsiniz.

  *Egzersizlerinizi yaparken hedeflerinize ulaşmak için gerekli kaloriyi nasıl yakabileceğiniz ile ilgili çeşitli alternatifler geliştirebilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş