1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Sony Tablet S Modeli Özellikleri ve Fiyatı

Konu, '24 Saat' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Sony tabletin fiyatı ne kadar
  sony tablet pc fiyatları kaç lira
  sony tablet S modeli özellikleri nelerdir

  Sony nin donanım içerik ve ağ servislerini birleştirerek tasarladığı Android destekli Sony Tablet S modeli, Türkiye de 1 Ekim 2011 den itibaren satışa sunulacak.
  [​IMG]
  Sony Eurasia Genel Müdürü Mohsen Noohi, Sony Tablet in tanıtımı amacıyla Santral İstanbul da düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, bulut bilişim ürünleri ve tablet PC lerin gelecekte çok önemli ürünler olarak yerini alacağını, küresel PC pazarının bu yıl yaklaşık yüzde 7 oranında büyümesini beklediklerini söyledi.

  notebook PC ler açısından gelişmiş ülkelerde daralma görülse de, gelişmekte olan ülkelerde güçlü artışlarla büyümenin yüzde 10 düzeylerinde olacağını tahmin ettiklerini dile getiren Noohi, şunları kaydetti:

  Tüketiciler her zaman yenilik arayışında ve mobilite 21. yüzyıl yaşamının en yükselen trendi. Bu çerçevede 2011 ile birlikte tablet pazarının da ivme kazanacağı çok açık. 2011 için tahminimiz dünya genelinde 50-60 milyon, 2012 için de 70-80 milyon adet tablet satılması yönünde. Türkiye de bu pazarın 4 yıl içinde 4 kat büyümesini öngörüyoruz. Geniş bant internetle ilgili önemli büyüme olacak. Akıllı telefonların kullanım oranında önemli artış var. 3G de hızlı büyüme var. Bütün bu yapılar içinde tablet ürünlerinin gelecekte kullanımı artacak. Pazarda Sony olarak tüm yeniliklerimizin birleştiği Sony Tablet ile düzenli internete bağlanmanın yanı sıra zengin müzik, video ve oyun içerikleriyle eğlenmek isteyen tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Sony Tablet 1 Ekim de bütün büyük mağazalarda olacak. Ürünü piyasaya sürmeden önce pek çok pazar araştırması yaptık. Çok hafif, şık ve önemli özellikleri var. Playstation ile tablet üzerinden oynamak mümkün. Pek çok aygıtla bağlantı kurabiliyorsunuz.

  Tableti piyasaya sürmek için neden bekledik sorusuna, ilk olmak mı, en iyi olmak mı önemli sorusuyla karşılık veriyoruz. Benim fikrim, en iyi olmak. Çok yenilikçi yaklaşımları tabletin içine soktuk. Bizim amacımız değer katan şirket olmamızdan dolayı müşterilerimizi heyecanlandırmamız, sürprizler yaratmamız gerekir. Sony tablet de kendi sınıfında pazarda bir numara olacak. Ürünümüze ve kendimize bu nedenle güveniyoruz.

  Sony Eurasia A.Ş Pazarlama Müdürü Richard de Barbanson da, müşterilerinin bilgiye erişim şeklinin farklı aygıtlarla olduğunu, Sony nin, uzaktan kumanda, dokunmatik ekran, fare veya klavye gibi farklı erişim noktalarını tek bir üründe topladığını söyledi.

  Barbanson, Mart 2011 de yapılan tablet alıcıları araştırmasına göre tabletin yüzde 66 oranla en çok televizyon izlerken kullanıldığını, sosyal medyaya bağlanıldığını, Sony Tablet in de tv ve VAIO ile tam bağlanabilirlik özelliğine sahip olduğunu, bu sayede ev eğlencesi cihazlarını da kontrol ettiğini kaydetti.

  Oyun sektörünün PlayStation markası ve yüzde 86 pazar payıyla en güçlü şirketi olarak Sony tablette bu alanda tüketicilere en iyi deneyimleri sunacaklarını anlatan Barbanson, Sony Tablet in diğer artılarının her türlü web sitesine girme imkanı, flash desteği sağlaması olduğunu ifade etti.

  Sony Eurasia A.Ş VAIO ve Mobil Ürünler Grup Ürün Müdürü Levent Ertoğlu da, Sony Tablet i diğer ürünlerden ayrıştıran 4 temel özellik bulunduğunu, bunları benzersiz tasarım, donanım ve yazılım , hızlı ve akıcı performans , özel video ve Müzik servisleri gibi Sony eğlence servislerine erişim ve Tv ler ve diğer cihazlarla çapraz cihaz bağlantısı olarak sıraladı.

  Sony Tablet in S serisi 1 Ekim de, P serisi ise 1 Ocak 2012 de satışa sunulacak.

  S tablet 598 gram ağırlığında, ekran 9.4 inch, 16-32 GB bellek özelliği ve 20 den fazla uygulama var. Tablet üzerinde kızıl ötesi teknoloji bulunuyor ve buna uygun tüm cihazlar kontrol edilebiliyor. Tablet aracılığıyla ışığı ve klimayı da kapatıp açma imkanı bulunuyor.

  Sony Tablet S nin 16 GB lık modeli 1200 TL den satışa sunulacak. Sony, tablet satışında yüzde 40-50 pazar payına ulaşmayı hedefliyor.

  kaynak: yenimedyaduzeni
   
 2. p

  pozell Yeni Üye

  Yeni çıkan Sony Tablet S Modeli Özelliklerine göre fiyatıda normal gibi, Sony kalitesi her zaman ilgimi cekmiştir.
   
 3. i

  irem Yeni Üye

  Sony bilgisayarları çok güzel pc almayı düşünenlere tavsiye ederim.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş