1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Skype Nasıl Kullanılır?

Konu, 'İnternet' kısmında sare tarafından paylaşıldı.

 1. s

  sare Yeni Üye

  Skype sorunsuz çalışabilen ücretsiz internet telefonudur.skype programını bigisayarınıza yükledikten sonra install yapıp ilk aşamada dili türkçe seçip kuruluma başlayabilirsiniz.

  kurulum bittikden sonra ilk defa kullanıyorsanız. ilk açılan ekrandan yeni kullanıcı yazan kısmı seçip gerekli yerleri doldurmanız gerekmektedir. kullanıcı adı sadece isim veya isim rakam şeklinde olabilir. sonuna @ hotmail.com gibi yazılmamalıdır.

  yeni kullanıcı kaydı yaptıkdan sonra aşağıdaki işlemlerle daha pratik kullanabilirsiniz...

  Skype diğer kişileri bilgisayarlarından veya telefonlarından aramak içindir. Skype'i download edin ve dünyanın herhangi bir yerini ücretsiz arayın.

  Burası ana sayfanız;

  tüm cevapsız çağrıları, cevapsız sohbetleri, vs görebilirsiniz. Online kaç arkadaşınız olduğunu ve üyesi olduğunuz servislerin durumunu izleyebilirsiniz.
  Arama

  Skype'ta birini aramak için o kişiyi kontakt listenizde bulup büyük yeşil butona tıklayın
  Konuşma

  Çok net olarak diğer kişilerle Skype'ta konuşma- bazı kişiler konuştukları kişilerin sanki yanındaymış gibi olduklarını söylüyorlar! Daha fazla konuşmak istemediğinizde sadece kırmızı butona basın.
  Konferans

  Skype'la birebir görüşme dışında daha fazla kişi ile de aynı anda görüşebilirsiniz. Skype'la 4 kişiye kadar konferans görüşme yapabilirsiniz. Konferansa katılanların hepsi ile aynı anda görüşebilirsiniz.
  Normal telefonları arama

  Skype'la, bilgisayarı olmayan kişileri de arayabilirsiniz. SkypeOut olarak isimlendirilen bu servisle dünyanın herhangi bir yerindeki bir telefonu çok düşük tarifelerle arayabilirsiniz
   
 2. I$ık

  I$ık Gümüş Ufağı

  Skype için güzel bir döküman olmuş canım.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş