1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Sivrisinek Derdine Son Demeye Hazır Mısınız?

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında ender tarafından paylaşıldı.

 1. ender

  ender Yeni Üye

  Yaz tatilinde sivrisineklerden kimse hoşlanmaz. Özellikle benim gibi hassas tenli iseniz sinek ısırdığı zaman kaşımaktan teninizde küçük kırmızı lekeler ve ucu iltihaplı görünümler görmeniz çok da uzak değil. Bu görünüme son vermek istiyor; fakat balkon ve pencerelerinizden giren sineklere çare bulamıyorsanız size vereceğim küçük tavsiyeye uyabilirsiniz. Ben de bir arkadaştan duydum ve bu yaz uygulayacağım. Umarım hepimize faydalı olur.
  3273.jpg
  Bir yeşil limonu ortadan ikiye kesiyoruz. Üzerine karanfil tanelerini batırıyoruz. İşte sinek bombamız hazır. Bunu cam ve kapı kenarlarına koyun bakalım sinekler evinize girebiliyor mu? Sineksiz günler diliyorum:)))
   
 2. Sabır

  Sabır Admin Yetkili Kişi

  Sivrisinek Derdine Son Vermeye Hazır Mısınız? sivrisinekler başımıza bela ancak sivrisinek kovucu bir çok seçenek mevcut bunlar arasında tavsiyeleriniz ise gerçekten iyi.
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  Sivrisinek derdi bitmez, elbet bir yerden çıkar sokar sizi :) Burada kurtulsanız yazlıkta bulur bir yerde kesin karşılaşırsınız.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş