1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Şişen Göz Kapaklarına Özel Çözüm

Konu, 'Güzellik ve Sağlıklı Bakım Önerileri' kısmında Hayal Gemisi tarafından paylaşıldı.

  1. Hayal Gemisi

    Hayal Gemisi Yeni Üye

    Yüz güzelliğini kötüye götüren temel etmenler arasında göz kapaklarının şişliği yer almaktadır. Bu sorununuz için gül suyundan faydalanmaya ne dersiniz?

    Her renk gül salgıladığı hoş esanslar ve içeriğindeki vitaminler sayesinde antiseptik özelliği ile tedavi edici etkide bulunabilmektedir. Temizleyici ve rahatlatıcı etkisi ile özellikte traş sonrasında bile büyük etki gösteren gül suyu ter kokularını azaltıcı; saç ve ciltteki kaşıntı ve egzamaları giderici etkisi ile de sık tercih edilen bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Şişmiş yüz ve göz kapakları üzerinde son derece etkili sonuçlar verebilmektedir. Gül yapraklarından tonik hazırlayabilir; alerjik ciltlerde bile olumlu etkiler elde edebilirsiniz. Her cilt yapısında olumlu etkileri ile bilinen bu losyon kullanımı sizler için cilt temizliği ve rahatlatıcı losyon olarak olmazsa olmazlarınız arasında yer alacaktır.
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş