1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Sigara Hangi Hastalıklara Yol Açıyor ?

Konu, 'Genel Sağlık Bilgileri' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Sigara Kaç Hastalığa Yol Açar ? , Sigaranın Yol Açtığı Hastalıklar ,
  Sigara Kaç Çeşit Hastalığa Yol AÇıyor ? ,
  Sigara kaç çeşit hastalığa yol açıyor arkadaşlar biliyormusunuz bunları bir kez daha okuyun ve bu sigara illetinden yeni bir yıla girerken kurtulmaya bakın...

  [​IMG]

  Sigaranın yol açtığı hastalıklardan bazıları şöyle..

  Kanser, kronik nefes darlığı ve kalp damar hastalıkları başta olmak üzere, üst ve alt solunum yolları enfeksiyonları, felç, mide ve bağırsak hastalıkları, bağışıklık sistemi hastalıkları, beyin ve böbrek hastalıklarına yol açabiliyor.
   
 2. S

  Sinel Yeni Üye

  Sigaranın sebep olmadığı hastalık varmıki.
   
 3. N

  Nursultan Yeni Üye

  Sigara yavaş yavas öldürür sonunda ölüm kolay olmuyor
   
 4. glorious

  glorious Yeni Üye

  Sırf bu yüzden ailemden çok kalp rakatsızlığı yaşayan insan var.Ancak buna rağmen içmeye devam ediyorlar,halbuki bu bahsettiğim kişiler bilinçli insanlar ama sigara onları öyle bir hale getirmiş ki ameliyattan sonraki iyileşme sürecinde bile tekrar içmeye başladılar.Siz zararlarını ne kadar anlatırsanız anlatın evet doğrudur deyip içmeye devam ediyorlar.Zaten böyle olmasaydı şimdiye kadar tütün firmalarının iflas etmnesi gerekirdi ama durum tam tersine, dünyanın en büyük firmaları arasında yer alıyor birçok tütün firması.Tabi şirketleri suçlayamazsınız, sonuçta kimse kimseye zorla içirmiyor sigarayı.
   
 5. glorious

  glorious Yeni Üye

  Sırf bu yüzden ailemden çokkalp rakatsızlığı yaşayan insan var.Ancak buna rağmen içmeye devamediyorlar,halbuki bu bahsettiğim kişiler bilinçli insanlar ama sigara onlarıöyle bir hale getirmiş ki ameliyattan sonraki iyileşme sürecinde bile tekrariçmeye başladılar.Siz zararlarını ne kadar anlatırsanız anlatın evet doğrudurdeyip içmeye devam ediyorlar.Zaten böyle olmasaydı şimdiye kadar tütünfirmalarının iflas etmnesi gerekirdi ama durum tam tersine, dünyanın en büyükfirmaları arasında yer alıyor birçok tütün firması.Tabi şirketlerisuçlayamazsınız, sonuçta kimse kimseye zorla içirmiyor sigarayı.

   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş