1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Sevgiliye Yıldönümü Sürprizleri Fikirleri

Konu, 'Önemli Günler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Kimisi evlilik kimisi tanışma, kimisi ilk buluşma günlerini unutmaz, Sevgiliye yapılacak olan yıldönümü sürprizleri bir çoğumuzun yaptığı yada planladığı şeyler arasında.. Hani evlenmeden önce aşk daha şiddetli yaşanır derler ya.. Sevgilinize işte bu yüzden harika sürprizler yapmak ve onu etkilemek istersiniz.

  Sürpriz yapılacak kişi bayan ise ona ayrı erkekse ona göre sürpriz yapmanız gerekir, yapacağınız şıklık kesinlikle bütçenizi aşmamalı, yine uygulayacağınız sürpriz hayati risk taşımamalı.

  Bir bayana yapılacak en güzel sürprizlerden bir tanesi çiçektir onun ruhunu okşar, mesela çiçeklerle onun evinin yolunu döşeyebilirsiniz, bayanlar genellikle arkadaşlarının yanında hediye almaya bayılır ve bu durum onları onure eder.

  Bir erkek ise baş başa kalmayı ve gürültüden uzak olmayı ister. Yapacağınız iş kesinlikle karşınızdakinin hoşuna gidecek bir şey olmalı ve onu iyi tanıdığınıza kanıt olmalı. Kısacası sevdiğinize yapacağınız sürprizlerde yaratıcı olmalısınız ona özel ve eşsiz olmaya aday olmalı. Sevmek kolay bir iş değildir bu nedenle vereceğimiz fikir kalbinizin sesidir.
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Sevgiliye yapilacak bircok farkli surprizler var elbetteki önemli olan o kisiye özel ve sevinebilecegi onu özel hissettirebilecegi bir surpriz hazirlamaktir dusuncesindeyim.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş