1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Sevgililer Gününde Erkeklere Hediye Önerileri

Konu, 'Önemli Günler' kısmında asisedef06 tarafından paylaşıldı.

 1. a

  asisedef06 Yeni Üye

  Erkek arkadaşınıza ne hediye alacağınız konusunda kendinizi çıkmazda hissediyorsanız sizi o karanlıktan çıkarmaya niyetli en özel hediye seçeneklerini sizlerle paylaşıyoruz.. Erkeğe hediye kategorisinde oldukça beğeni toplayan bu hediye seçenekleri erkek arkadaşınızın da unutamayacağı hediyeler arasında yer alacak. Hediye vermenin önemini sevdiklerinize sunduğunuz armağanlar sonrası gözlerindeki ışıltıyı hissettikten sonra daha iyi anlayabiliyorsunuz. Erkeğe hediye olarak sunulabilecek en kaliteli ve sizi unutulmaz kılacak ürünler karşınızda..!
  Siz de erkek arkadaşınıza unutamayacağı bir hediyeyi sunmak istiyorsanız bu seçenekleri incelemelisiniz. Görenlerin hayran kalacağı bu ilginç hediyeleri beğenmemek mümkün değil. Erkek arkadaşınızı unutulmaz bir gün bekliyor.
  [h=1]Erkeğe En İlginç Hediyeler
  [/h][​IMG]
  Sevgilinizin daha önce karşılaşmadığı en ilginç saat modelini ona sunmaya hazır olun! Eğer erkek arkadaşınız dekorasyon konusuna çok önem veriyorsa bu saat onun sahip olabileceği en vazgeçilmez seçeneklerden olmaya geliyor. Siz de erkek arkadaşınıza sunacağınız hediyelerin sahip olduğu en unutulmaz hediye olmasını istiyorsanız eşi benzerine rastlamayacağınız bu saati ona gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Erkeklere verilebilecek hediyeler arasında en özel olan bu ürün herkes tarafından çok beğeniliyor. Siz de sevgilinizi şaşırtmak istiyorsanız bu seçeneği ona sunmalısınız.
  Erkeğe hediye olarak sunulabilecek en dekoratif saat sizlerle. Erkek arkadaşınızın çok beğeneceği bu seçenek herkesin ilgisini çekecek.

  [​IMG]
  Bu aksesuar saat sayesinde sevgilinize sahip olabileceği en enteresan hediye seçeneğini sunmuş olacaksınız. Daha önce böyle bir hediyeyle karşılaşmamış olan erkek arkadaşınız size minnettâr kalacak. Erkeğe hediye olarak sunabileceğiniz bu ürün çok konuşulacak.. Siz de erkek arkadaşınıza sahip olabileceği en ilginç hediyeyi sunmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
  Aşkınızı havalandıracak olan bu uçak saat sevgilinizin çok hoşuna gidecek. Siz de sevgilinize en ilginç seçenekleri sunarak onu mutlu etmeye hazır olun! Sevgilinizin masasına çok yakışacak olan bu saati ona sunmalısınız..

  [FONT=Arial][IMG]http://www.hediyeteyze.com/wp-content/uploads/2012/08/erkege-hediye-3.jpg[/IMG]
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]Sevgilinize sizi hatırlatacak bir ödül vermeye ne dersiniz? Siyah ve kırmızının aşkını konu edinen bu süs eşyası en az sevgilinizle sizin kadar uyumlu.. Siz de erkek arkadaşınıza en ilginç hediyeyi vermeye hazır olun. Aşk hediyeler üzerine kurulmamıştır hiç bir zaman.. Aşktan yüksek beklentisi olanlar zaten hiç aşık olamamış demektir. Sevgiliniz de emin olun sizden fazla bir şey beklemiyor. Sizin ona sunacağınız her hediye sırf siz aldınız diye değerli sevgilinize.. Sevginizi dillendirecek olan bu hediye seçeneği sayesinde erkek arkadaşınızı mutlu etmeye hazır olun!
  Sevginizi hediyeleştirip sunmanız sevgilinizin çok hoşuna gidecek. Erkeğe hediye olarak sunulabilecek en romantik seçenek karşınızda..
  [COLOR=#666666][FONT=Arial][IMG]http://www.hediyeteyze.com/wp-content/uploads/2012/08/erkege-hediye-4.jpg[/IMG]
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]Erkeğe hediye olarak sunabileceğiniz en özel seçenek karşınızda. Sevgilinize işe yarar bir hediye sunmak istiyorsanız bu kupa sayesinde sevgilinize en özel seçeneği sunmuş olacaksınız. Sevgiliye hediye olarak sunulabilecek en romantik seçenek karşınızda! Erkek arkadaşınızın daha önce böyle bir kupaya sahip olmadığından emin olabilirsiniz. Bu hediye seçeneğini erkek arkadaşınız unutamayacak.
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]Erkeklere hediye alırken daha çok o ürünün kullanılabilirliğini göz önünde bulundururuz. Çünkü erkekler bayanlar kadar hediyelik eşyalara önem vermezler. Sevgilinize sunabileceğiniz bu ilginç bardak sayesinde sürekli onun aklında olacaksınız. Aşkınızın katmerleşmesine yardımcı olacak olan bu hediye seçeneğinizi herkes çok sevecek.
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]
  [COLOR=#666666][FONT=Arial][IMG]http://www.hediyeteyze.com/wp-content/uploads/2012/08/erkege-hediye-5.jpg[/IMG]
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]Sevgililerinin gözü önünde olma fikri eminiz tüm bayanların gözlerinde atlı karıncalar döndürecek.. Bu ilginç çerçeveye erkek arkadaşınızla fotoğrafınızı koyarsanız sevgilinizi mutlu edecek en özel hediye seçeneğini sunmuş olursunuz. Erkekler değere önem verirler ve ikinizi yanyana görebileceği bu çerçeve evinin başköşesinde yer alacak. Siz de sevgilinize en özel hediye seçeneğini sunmak istiyorsanız bu ürün çok hoşunuza gidecek.
  Sevgilinize sahip olabileceği en romantik hediyeyi vermiş olmanın mutluluğu sizi daha da rahatlatacak. Erkek arkadaşınız bu hediye seçeneğinizi unutamayacak.
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]
  [h=1][FONT=inherit]Erkeğe Özel Hediye Seçenekleri[/h][COLOR=#666666][FONT=Arial]
  [COLOR=#666666][FONT=Arial][IMG]http://www.hediyeteyze.com/wp-content/uploads/2012/08/erkege-hediye-6.jpg[/IMG]
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]Ayrılmaz ikili olduğunuzu kanıtlayabileceğiniz bu anahtarlık sayesinde sevgilinize en özel hediyeyi vermeye hazır olun! Aşkınızı en iyi şekilde ifade eden bu ilginç anahtarlığı erkek arkadaşınız unutamayacak. Ekürinize sunabileceğiniz enteresan seçenekler arasında yer alan bu anahtarlığı erkek arkadaşınız çok beğenecek. Sevgilinize daha önce sahip olmadığı bir hediyeyi sunmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]Aşkın hediye hali karşınızda! İlişkinize en güzel açıklamayı ancak bu hediye seçeneği sayesinde getirebilirdiniz. Siz de erkek arkadaşınızın bu hediyelik anahtarlığı beğeneceğini düşünüyorsanız hiç zaman kaybetmeden bu anahtarlığı erkek arkadaşınızla buluşturmalısınız.
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]
  [COLOR=#666666][FONT=Arial][IMG]http://www.hediyeteyze.com/wp-content/uploads/2012/08/erkege-hediye-7.jpg[/IMG]
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]Zaman kadar çabuk geçip gitmeyen nice aşklar yaşamıştır bu dünyada.. Siz de o aşkı yaşayan aşıklardan olmak isterseniz sevgilinize sahip olabileceği en ilginç hediye seçeneğini sunmuş olmalısınız. Bu ilginç saat sayesinde sevgilinize en özel hediye seçeneğini vermeye hazır olun! Pusulasıyla dikkatleri üzerine çeken bu saat çok konuşulacak. Sevgilinize antika lezzetini verecek bu ilginç hediye seçeneği gören herkesin beğenisini kazanacak !
  Erkeğe hediye olarak sunulabilecek en özel seçenekler arasında yer alan bu özel saati herkes çok beğenecek. Siz de sevgilinize en güzel hediyeyi vermenin mutluluğunu yaşayacaksınız.
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]
  [COLOR=#666666][FONT=Arial][IMG]http://www.hediyeteyze.com/wp-content/uploads/2012/08/erkege-hediye-8.jpg[/IMG]
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]Erkek arkadaşınızın rastlamadığı en ilginç hediyeyi ona sunmak ister misiniz? Bu bardak altlıkları sevgilinizin hiç ummadığı seçenekler arasında yer aldığından bu hediyeyle karşılaşacak olan sevgiliniz çok şaşıracak. Sevgilinize kullanışlı bir hediye sunmak istiyorsanız bu bardak altlığı derdinize derman olmaya geliyor. Sevgiliye özel olarak sunulabilecek en ilgi çekici hediye karşınızda!
  Siz de sevgilinize daha önce sahip olmadığı seçenekleri sunarak onu şaşırtabilirsiniz.
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]
  [COLOR=#666666][FONT=Arial][IMG]http://www.hediyeteyze.com/wp-content/uploads/2012/08/erkege-hediye-9.jpg[/IMG]
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]Bu gördüğünüz ayakkabı, sevgilinizin sahip olabileceği en ilginç telefon tutucu.. Erkek arkadaşınıza verebileceğiniz en ilginç hediye seçenekleri arasında yer alan bu telefonluk erkek arkadaşınızı çok mutlu edecek. Siz de sevgilinize en özel hediye seçeneğini sunmaya hazır olun! Erkek arkadaşınıza alacağınız hediyelerde ona hissettireceği duyguları göz önünde bulundurarak seçimlerinizi yapmanızı öneririz. Çünkü erkekler kullanabilecekleri hediyeleri severler yani işe yarar hediye seçenekleri erkekler için en ideal olanıdır. Siz de erkek arkadaşınıza alacağınız hediyelerde onun kullanılabilirlik yelpazesini göz önünde bulundurun..
  Sevgilinize unutamayacağı bu ilginç hediyeyi sunduğunuzda gülen gözleriyle karşılaşmanız sizi daha da mutlu edecek..
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]
  [COLOR=#666666][FONT=Arial][IMG]http://www.hediyeteyze.com/wp-content/uploads/2012/08/erkege-hediye-10.jpg[/IMG]
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]Erkek arkadaşınıza sunacağınız bu ilginç kol düğmeleri aşkınızın ne kadar büyük olduğunun en önemli kanıtı olmaya geliyor. Siz de sevgilinize en ilginç hediye seçeneğini sunmak istiyorsanız bu kol düğmelerini erkek arkadaşınıza muhakkak sunmalısınız. Siz de sevgilinize unutamayacağı hediyeleri sunmak istiyorsanız bu hediye seçeneğini gözardı etmeyin.
  Daha önce böyle bir hediyeyle karşılaşmamış olan sevgilinize en büyük sürprizi yapmaya hazır olun! Sevgiliniz bu hediyenizi çok beğenecek. Erkeğe hediye olarak sunabileceğiniz en romantik kol düğmesi sizlerle..
  [COLOR=#666666][FONT=Arial]Erkek arkadaşınıza bu hediye seçeneklerini sunduktan sonra karşılaştığınız tepkileri bizimle paylaşırsanız çok seviniriz. Çünkü hediye alırken büyük kararsızlıklar yaşayanlara en büyük yardımı sağlamış olacaksınız..Böylece herkes sıkıntı çekmeden erkek arkadaşına beğeneceği hediyeyi sunmuş olacak.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]

   
 2. n

  nenEloni Misafir

  Parana göre alırsın
   
 3. I

  Irmak Misafir

  Arkadaşlar geçenlerde bir site buldum daha yeni bir şirketmiş çok beğendim. Müşterinin yüzünün resmini alıyorlar web sitelerinden ve özel makineleri ile o yüzü 3 boyutlu yapıyorlar yani alın burun falan dışarı doğru geliyor. Yüzümüzün 3 boyutlu maskesi oluyor yani ve o maskeyi de peluş oyuncakların yüzüne monte ediyorlar. 70-80 çeşit boy boy oyuncakları var istediğinizi seçiyorsunuz baya ilginç bir üründü ilk defa gördüm.
   
 4. a

  alev Yeni Üye

  Ben bu yıl sevgililer gününde çanta ayakkabı kemer ve cüzdan takım istiyorum :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş