1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Sevdiğin Erkeği Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir

Konu, 'Aşk'a ve Sevgiye Dair Herşey' kısmında AŞKSIN tarafından paylaşıldı.

 1. A

  AŞKSIN Yeni Üye

  Sevdiğiniz Erkeği Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir
  Sevdiğin Erkeği Mutlu Etmenin Yolu Nedir

  Sevgili bayanlar Erkekleri mutlu ederek sizi sevdiğini ifade eden davranışlar sergilemesine neden olabilirsiniz ayrıca bu davranışınız erkeğin sevgi sözcüklerini dilinden dökmesine neden olabilir.

  Erkekleri mutlu ederek sizi sevdiğini ifade eden davranışlar sergilemesine neden olabilir ve erkeğin sevgi sözcüklerini dilinden dökmesine neden olabilir.

  Aşağıdaki öğütleri uygularsanız, hem siz hem de eşiniz mutluluğu yakalayacaksınız.

  Şikayet etmeyin

  Eşinize, ikide bir kayınvalidenizi şikyet etmeyin. İleride kendinizin de kayınvalide olacağınızı hiç unutmayın.

  Örnek verirken dikkat: Falancanın kocası şöyle yapıyor, böyle yapıyor diyerek; başka erkekleri eşinize örnek göstermeyin. O erkeklerle evli olan kadınların da farklı dertleri olduğunu bir düşünün.

  Sorunları yerinde ve zamanında söyleyin

  Kocanız eve geldiği anda Musluk su damlatıyor, Şu dolabın kapağını bir türlü tamir etmedin tarzında sorunları söylemeyin.

  Sigara küllerini gözardı edin
  Eşinize sürekli Sigaranın külüne dikkat et. Onu şuraya koyma. Bunu şuraya atma demeyin.

  Sabırlı olun: Bir isteğinizi 10 defa tekrar tekrar söyleyip, eşinizi bıktırmayın. Sabırlı olmak için çaba harcayın.

  Eşinizi sıkmayın

  Eşinizi iş yerinden sürekli telefonla arayıp, rahatsız etmeyin.

  Fazla kıskanmayın: Kocanızı iş arkadaşlarından kıskanmayın. Eğer bu tavır içinde olursanız, ilişkiniz çok kötüye gider gerçeğini unutmayın. Eşinizi; izlediği dizilerdeki güzel bayanlardan kıskanmayın..

  [​IMG]

  Erkeği Mutlu Eden Davranışlar Şöyle Sıralanabilir

  Erkeğin kadının özenle giyinip, makyaj yapmasını izlemesi

  Bayanların makyaj yapması erkeklere işkence gibi gelebilir, fakat onları izlemek erkekleri büyüler. Bayanların havlu ile oturup, aynanın karşısına geçip makyaj yapmalarının erkeklere sevimli gelen bir yanı vardır. Dışarı çıkmadan önce ya da sabahları sizi izleyebilmesi için kapıyı aralık bırakın.

  Erkeğin çekici olduğunu söylemek

  Bayanlar güzel göründükleri zaman mutlu olurlar. Aynı şekilde erkeklerde güzel göründüklerini duymaktan memnun olurlar. Erkek arkadaşınızın fiziksel varlığının farkına varın, ona seksi bir söz söyleyin ya da ona sarılın.

  Sessizliğin tadına varmak

  Bazen erkekler sessizdir. Bu onların üzgün olduğunu göstermez, aksine mutlu oldukları zaman susarlar. Sessizliğiniz ilişkinizdeki güven duygusunu yansıtır.

  Tavsiyeleri dinlemek

  Bayanlar iş, arkadaş ya aileleri ile ilgileri konuştuklarında erkekler onları destekleyici şekilde dinleyip konuşmaları gerektiklerini bilirler. Ama doğru ya da değil, erkekler çoğu problemin bir çözümü olduğuna inanırlar. Yani bayanlar herhangi bir ikileme düştüklerinde erkekler onlara tavsiyede bulunurlar.

  Bayanlar Eğer bu önerileri dikkate alırsanız, bu erkekler için çok önemlidir, çünkü ona güvendiğinizi kanıtlamış olursunuz.
  Sevgili bayanlar bir erkeği mutlu edebilmek burdan bakıldığında hiçde kolay görünmüyor değilmi [​IMG]
   
 2. glorious

  glorious Yeni Üye

  Aslında yuklarıda birçok püf noktaya değinilmiş ama ben şunları eklemeden de geçemeyeceğim.Siz her ne kadar anlayışlı olursanız olun karşınızdaki erkeği mutlu etmek için baır ve anlayıştan daha etkili kadınsı silahlarınızı da kullanmanız gereklidir.Örneğin sürekli bakımlı olmalısınız, artık çocuk sahibisiniz diye herşeyi bir kenara itivermek olmaz, çünkü siz bir anne olmanızın yanında aynı zamanda bir kadınsınız ve dişiliğinizi ön plana çıkarıcak şeyler yapmalısınız.Kilonuza dikkat edin, güzellük ve cilt bakım salonlarına düzenli gitmeye çalışın, seksi iç çamaşırlarından korkmayın ve özel günlerde sıradışı süprizlerle eşinizi şaşırtın, herşeyin monotonlaşması gerekmez ilişkiye biraz baharat katmak sizin elinizde.
   
 3. Orko

  Orko Bilgi Sihirbazı.

  Onu sevin, anlamaya çalışın ve her zaman destek olun. Zaten içinde varsa mutlu olacaktır.
   
 4. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Bir erkegi / kadini mutlu etmenin kesin bir yolu yoktur bence insandan insana degisir fakat bu maddeler gercekten cok iyi.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş