1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Serdivan Nerededir?

Konu, 'Turizm-Gezi-Doğa ve Şehir Rehberi' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Serdivan Türkiyenin Neresindedir ? ,
  Serdivan Hangi İle Bağlıdır ? , Serdivan Haritası ,  Çok kısa bir zaman önce mahalle iken ilçe haline gelen Serdivan şehrim fenomen ilçesi haline gelmiş durumda. Özellikle sosyal tesis sayısının her geçen gün artması ilçenin nerdeyse merkez ilçe haline gelmesine vesile olmuştur. Sakarya üniversitesinin Serdivan ilçe sınırlarında bulunması ilçenin kısa zaman içerisinde gelişmesine vesile olmuştur. Serdivan ilçe sınırlarının alınan yeni bir kararla genişletilmesi bölgenin yaklaşık 90.000 nüfusa sahip olmasına neden oldu.

  Serdivan ilinde ikame etmek özellikle artan kira fiyatları nedeniyle zorlamıştır. Bir zamanların emekli şehri olan Sakarya Serdivan ile yeni yüzünü bulmaya hazırlanıyor. Bir gün Sakarya ilinde yalamanız gerekirse kaliteli ve kültürlü insanların yer aldığı Serdivan ilçesini tercih edebilirsiniz. Bölge halkının büyük bölümü ilçe çevresinde yer alan sanayi kuruluşlarında çalışmaktadır. Yazımızın devamında Serdivan ilçe haritası ve Serdivan uydu görüntüsü hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır.

  Serdivan İlçesine Bağlı Olan Köyler
  Aşağıdereköy Köyü
  Beşevler Köyü
  Çubuklu Köyü
  Dağyoncalı Köyü
  Kızılcıklı Köyü
  Kuruçeşme Köyü
  Meşeli Köyü
  Selahiye Köyü
  Uzunköy Köyü
  Yukarıdereköy Köyü
   
 2. a

  abrek Yeni Üye

  deger aldığıma göre güzel yer...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş