1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Selülit Yok Eden Yiyecekler

Konu, 'Selulit' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Selülit kendine özen gösteren bayanların hatta erkeklerin korkulu rüyasıdır. Selülit yakan yada selüliti ortadan kaldıran yiyecekler sayesinde bu problemden kurtulmanız mümkün peki nasıl mı ?

  Selüliti ortadan kaldırmak için etkili yöntemlerden biriside selüliti yok eden besinlerin bolca tüketilmesidir. Selülit oluşumu kolojen bağ dokularının parçalanmasıyla başlar. Selülitin durdurulması içinde bu parçalanmanın durdurulması gerekir. Bu parçalabmayı tamamen durduramasanız bile yiyeceklerle çok yavaşlatmanız mümkün. ama bunun için önce bu yiyeceklerin ne olduğunu bilmeniz gerekiyor.

  Soya selülit oluşumunu engelleyen yemeklerin başında gelir. Bolca soya yiyerek selülit oluşumunun önüne geçmeniz mümkün. Bunun yanında kırmızı şarap, üzüm ve kakaoda kolojen doku parçalanmasının önüne geçer hatta bağların sağlamlaşmasına yardımcı olur. C vitamini selülit oluşumunu yavaşlatan en önemli şeylerin başında gelir. İçerisinde bolca c vitamini bulunan yiyecekler tüketmeniz selülit oluşumunu durduracaktır.

  Selülit ile mücadele ederken yemeniz gereken yiyeceklerin yanında yememeniz gereken yiyeceklerde var. Bunların başında şeker ve karbonhidratlı yiyecekler geliyor. Öncelikle selülitten kurtulmak için kesinlikle şekeri hayatınızdan çıkartmanız gerekmekte. Kafeinli içeceklerden ve yiyeceklerdende uzak durmakta fazlasıyla fayda var.
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Sagliksiz yiyeceklerden uzak durmamiz gerekir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş