1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Selma Taran Kitabı 1 Kadın 100 Hikaye

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında Gülay tarafından paylaşıldı.

 1. G

  Gülay Yeni Üye

  Ali taranın eski eşinin kitabı
  1 Kadın 100 Hikaye kitabı selma taran
  Selma Taran kitabı 1 Kadın 100 Hikaye


  Selma Taran Kitap Yazıyor

  21 yıllık eşi reklamcı Ali Taran'dan yaşadıkları sorunlar nedeniyle ayrılan ve öncesinde kanser hastalığına yakalanan Selma Ann Desmond(eski soyadıyla selma taran), yaşadıklarını kitap haline getiriyor. akşam gazetesinde yer alan habere göre; halen tedavi gören Desmond, kitabında kanser hastalığıyla mücadele ederken ihanet ve benzeri zorluklarla çarpışan 99 kadının hikayesini kaleme alacak. '1 Kadın 100 Hikaye' ismini vermeyi düşündüğü kitabında yüzüncü hikaye ise yakalandığı hastalık sırasında kendi yaşadığı olaylardan oluşacak.

  Geliri vakıflara bağışlayacak

  Desmond'un adına Facebookta oluşturulan Selma Ann Desmond' adlı sayfaya mesaj yağarken, Desmond kitabında kendisine destek olan tüm kadınların sesini duyuracak. Sayfaya gelen mesajlardan benzer hikayelere sahip olan kişilerle irtibat kurup hikayeleri kitabında okuyucularla paylaşacak. Kitaptan elde edilen gelirin tamamını kanserle mücadelede kullanılmak üzere vakıflara bağışlayacak.
   
 2. c

  cd_okyanus Yeni Üye

  Kadına üzülüyorum önce kanser sonra gönül yarası. Derrt adama kitap yazdırır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş