1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Selahattin Özdemir Kimdir?

Konu, 'Sanatçılar ve Sporcular' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Selahattin Özdemir 1963 yılında Adana'da doğmuş, gençlik yıllarında müezzinlik yapmış popüler bir arabesk müzik sanatçısıdır.

  2009 yılına kadar 23 kaset yapmış, aralarında 2 milyona yaklaşmış satış yapan kasetleri olan Adana ve çevresinde dinlenen Selahattin Özdemir bir türlü Ülke çapında adından söz ettirememiştir. Bunda sesinin Müslüm Gürses'i andırmasının rolü büyüktür.
  Selahattin Özdemir.jpg
  Özdemir , Türkiye ve Dünya'da ilk kez İngilizce Arabesk projesine imza atmış ancak proje hak ettiği yere gelememiştir. Şarkılarındaki yoğun duyguları hayatında yaşamış olan Selahattin Özdemir gençlik yıllarında çıkarmış olduğu eserlerde yer alan Yanlış Yerde Doğmuşum, Yaşamam Artık, Esrar Perdesi, Hem Yaratıyorsun Hem UnutuyorsunŞarkıları acı,hüzün,ayrılık ve sevdayı anlatmaktadır şarkılarından pişman olarak mahkemeye başvurarak bu şarkıların eserlerinden çıkarılması ve medyada yayınlanmamasını istemiştir.
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  80'li yillarin nesilinden oldugumdan dolayi bu ismi hatirlamiyorum :D
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş