1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Seksenler Dizisi Oyuncuları

Konu, 'Televizyon' kısmında papatya tarafından paylaşıldı.

 1. p

  papatya Yeni Üye

  Seksenler Dizisi Konusu, Seksenler Dizisi Ne Zaman Başlıyor, Seksenler Dizisi Hangi Kanalda, Seksenler Dizisi Oyuncuları, Seksenler Dizisi Kadrosu, Seksenler Dizisi Birol Güven,


  Yeni bir dizi ekranlara geliyor oyuncu kadrosu ve Senaryosu hakkında fikirleriniz nelerdir.
  Seksenler Dizisi 2011

  Birol Güven:
  Uzun süredir üzerinde çalıştığımız yeni projemizin dekor aşamasına geldik. Bir dönem sitcomu: SEKSENLER 1980 Türkiye sinde herkesin çok kötü anıları var ama aynı zamanda komik hikayeler de anlatılıyor. İşte biz o komik hikayelere odaklanıyoruz.
  Seksenler sitcomuna twitterın bazı phenomen isimleri de destek verecek. Yani senaryo ekibinde bazı ünlü twitercılar da olacak.

  alıntı
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Yönetmenin twitter macerası çok o nedenle bu sosyal bölgeden oyuncular gelecektir.
  Birol Güven
  (d. 1 Mayıs 1964, Darıca), Türk film yapımcısı, senaryo yazarı ve yönetmen.


  Darıca da babası aygaz bayiliği yapmış, kendiside babasının yanında uzun zaman çalışmıştır. Gebze lisesini bitirdikten sonra Ankara Hacettepe Üniversitesi İngilizce öğretmenliğini bitirmiştir. İstanbul Sultanahmette ingilizce turist rehberliğide yapmıştır. Rehberlik yaparken Gani Müjde ile tanışmış ve yanında senaryo yazarlığına başlamıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce öğretmenliği yaparken Gani Müjde ile tanıştı ve onun yanında Tükenmez Kalem'de senaryo yazmaya başladı. Ardından Ayrılsak da Beraberiz adlı diziyi çekmeye başladı ve kendi senaryo yazma şirketi olan Mint'i kurdu.
   
 3. M

  Misafir Misafir

  Seksenler Dizisi

  Seksenler, Birol Güven'in ve MinT Prodüksiyon'un yeni sit-com dizisi. Birol Güven, 80'li yıllarda yaşanan olayları, o dönemdeki mizah anlayışını, o dönemde takip edilen ancak bugün ancak şaka konusu olan durumları ele alan bir dizi çekiyor. Dizinin dekor çalışmalarına Ağustos ayının ortalarında başlandı. Dizinin bu sezon yayına girmesi planlanıyor.
   
 4. i

  irem Yeni Üye

  Ne kadar dizi türedi hangisini takip edeceğimizi şaşırıyoruz
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş