1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Şehzade Mustafa Muhteşem Yüzyılda Ne Zaman Öldürülecek?

Konu, 'Televizyon' kısmında Sosyete tarafından paylaşıldı.

 1. S

  Sosyete Yeni Üye

  Çarşmaba günlerinin ilgi ile izlenen dizisinde Şehzade Mustafa muhteşem yüzyıldan ne zaman öleyerek ayrılıyor merak konusu işte Şehzade Mustafa'nın Muhteşem Yüzyıldan Ne Zaman Gidecek? olduğunu merak edenlerin merağını giderecek bilgiler.

  Muhteşem Yüzyılı izleyenler bilir. Şehzade Mustafanın sonu giderek yaklaşıyor. Son bölümde kendi adına bir ordu toplayıp saraya doğru harekete geçen Şehzade Mustafa amacına ulaşabilecek mi, Sultan süleyman bu duruma ne diyecek bilinmez ama Şehzade Mustafanın diziden ne zaman ayrılacağı belli oldu.
  [​IMG]
  Muhteşem Yüzyıl'da 'Kanuni Sultan Süleyman' rolünü başarıyla canlandıran Halit Ergenç'e bu soru soruldu ve Ergenç; Şehzade Mustafa yani Mehmet Günsur'un 4 ya da 5 bölüm sonra Muhteşem Yüzyıl'dan ayrılacağını açıkladı.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  4-5 bölüm içinde gitmez neden derseniz, daha Rüstem paşa veziri azam olacak, bunun içim öncelikle Ayas paşa ölecek ardından Lütfü paşa göreve gelecek sonra Rüstem Mihrimah ile evlenecek ve paşa olacak sonrasında Mustafa öldürülecek sizce 4 5 bölüme bunu sığdırırsa yönetmenler o dizi ne olur?
   
 3. N

  Nursultan Yeni Üye

  Şehzade Mustafa'nın ölümü annesi için ne acı olmuştur.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş