1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Seda Sayan ve Onur Şan tek celsede boşandı

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

 1. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  [​IMG]

  Seda Sayan mahkeme salonuna Onur Şan'dan 15 dakika sonra geldi, önce çıktı. Hızla taksiye binip ayrılmadan önce "Her şeyin hayırlısı olsun, söyleyecek hiçbir şeyim yok" dedi. Sayan rahat görünüyor, gülümsüyordu.

  İlk evliliği iki yıl süren Onur Şan, adliye kapısından çıkarken sessizdi. Güneş gözlüklerinin ardında gergin olduğu anlaşılıyordu.

  Şan, yaptığı anlaşma nedeniyle eşinden mal ya da para talep etmedi. Evliliğin bitme sebebinin aldatma olduğunu söyleyenlere tepki gösteren Şan, "Ayrılmamızın ihanetle ilgisi yok. İhanet lafı bu evliliğin içine karışmasın" dedi.

  Çiftin nikahını iki sene önce İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıymıştı. Şahitleri Osman Yağmurdereli ve Türker İnanoğlu'ydu.

  Sayan’ın Sinan Engin’den olan oğlu Oğulcan, annesinin evlenmesine karşı çıktığı için nikaha katılmamıştı.

  40 kişilik düğün davetinde şampanya ve kalpli pasta ikram edilmişti.

  Seda Sayan, boşanma davası öncesi üst üste iki kez, yeni barıştığı arkadaşı Mehmet Ali Erbil'le buluştu. Sayan, kendisi gibi boşanma aşamasında olan Erbil'le yemek yerken keyifliydi.

  Kaynak:Milliyet
   

  Ekli Dosyalar:

 2. I$ık

  I$ık Gümüş Ufağı

  Seda Sayan 7 kocalı hürmüzü de geçti. 70 tane daha alır gibime geliyor..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş