1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Satanist Hikayeleri

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında Satanistler tarafından paylaşıldı.

 1. S

  Satanistler Misafir

  Uzun süredir araştırmalarıma yön verici kaynaklar içinde interneti değerlendirmekteyim. satanist hikayeleri bu hikayelerin geldiği yerler ve insanları bu hikayeye iten etkenler hakkında fikirlerinizi merak ediyorum.
   
 2. I$ık

  I$ık Gümüş Ufağı

  Toplumda çok büyük üzüntü yaratan olayların başında gençlerin satanist egilimlere kapılmasıdır. Peki çocuklarımız neden bu tür sapkın inançların peşinden koşarlar? Bunun en büyük nedenlerinden birisi aile ilgisilizligi ve toplumsal hayatın getirdi zorluklardır. Çalışan Anne ve Babaların evleri ile çok zaman ilgilenememesi çocukların Anne ihtiyaçlarını bakıcı veya egitici kurumlar ile karşılaması çogu zaman çocukları yalnızlıga itmekte.

  Çocuklarımızı bu zor evreden geçtikten sonra karşısına bu seferde ne üdübelirsiz müzik , giyim , tüketim tarzı çıkıyor işte bu noktada çocuklar yalnızlıklarını bu tür metalarla doldurmaya çalışıyor. Ne yazikki batılılaşma adına örf ve adetlerimizi unutur olduk bilirsinizki devenformasyona ugrayan toplumlar direk geçişler nedeni ile bunu yaşar. Batıda üflüyorlar biz burada oynuyoruz. Batıda saç modası çıkıyorsa 2 renk bizim çocuklarımız bunu 4 renk olarak uyguluyor , herşeyin aşırısı bu tür toplumlarda olur çünkü kültür karmaşası içinde olurlar.

  Dinimizi, Kültürümüzü, bunun kapsadıgı örf, adetler ve genelek göreneklerimizi koruyabilir ve çocuklarımıza aktarabilirsek problemlerimizin çözümleri hızlanacaktır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş