1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Samsung Galaxy S5 ve Özellikleri

Konu, 'Cep Dünyası' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Samsung’un, Apple’a rekabete girmesinin ardından Apple’a geçmesini sağlayan en büyük eseri Galaxy S4’ten sonra yeni ürünü Samsung Galaxy S5’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

  Galaxy S5 ne zaman çıkacak?

  Müthiş donanımlı Samsung Galaxy s5’in yaklaşık 3 ay sonra çıkartılması planlanmaktaydı, ancak ürün üzerine çalışmaların henüz bitmemesi ve sorunsuz bir akıllı telefon üretimi için Samsung, Galaxy S5’i 2014’ün Nisan ayına bırakmıştı. Bir laptop kadar hızlı işlemcisi olacağı söylenen telefonun Türkiye fiyatının 2 bin 200 lira olması tahmin ediliyor.

  Samsung Galaxy S5’in özelliklerinde ne var?

  Şimdiden tüm Samsung fanlarını heyecanlandıran Galaxy S5’in piyasayı alt üst etmesi beklenmektedir. Lumia, Xperia ve iPhone gibi rakiplerini kıskandıracak özelliklerle iddialı bir şekilde piyasaya girecek olan Samsung Galaxy S5’in, 5 inç ekranı, 12 megapixel kamerası ve çift çekirdek, 4 Gigabyte işlem hızı yapabilen bir telefon olacağı konuşulmaktadır. Samsung firmasının sır gibi sakladığı Galaxy S5’in özellikleri, önümüzdeki günlerde lansmanı ile gün yüzüne çıkması planlanıyor.

  Samsung Galaxy S5’in fiyatı nedir?

  Samsung GAlaxy S5’in fiyatı hakkında şirketten herhangi bir açıklama gelmemesine rağmen, uzmanlar, telefonun 900 dolardan aşağıya satışa sunulmayacağını söylemektedir. Samsung Galaxy S5’in Türkiye Fiyatı ise 2200 lira olarak raflardaki yerini alacaktır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş