1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Safra Kesesi Ameliyatı nasıl yapılır?

Konu, 'Her şeyin Başı Sağlık' kısmında Nursena tarafından paylaşıldı.

 1. Nursena

  Nursena Admin

  Bir çok safra kesesi ameliyatı inceledim bazılarının görüntülerini arşivimize ekledim.


  Safra kesesi problemi yaşayanların geneli Safra kesesi taşları ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevapları merak ederler.

  [​IMG]
  Nedir bu Safra kesesi?

  Prof. Dr. Hasan Taşçı – Safre Kesesi Ameliyat Görüntüleri. Laparoskopik safra kesesi ameliyatı. Türkçe olarak anlatımı yapılan ameliyat video. Safra kesesinin video görüntüleri ve bu görüntülerde hastanın rahatsızlığına sebeb olan hastalıklı organ ve son olarak safra kesesinin insan vücudundan çıkartılmasının video görüntüleri.  Prof. Dr. Hasan Taşçı tarafından anlatımı yapılan safra kesesinin alınması ameliyat videosu. laparoskopik kolesisistektomi ameliyatı video görüntüleri izle. Safra kesesi iltihabı görüntüleri. Safra kesesi iltihabı hakkında kısa bilgi. karaciğer yatağından safra kesesinin alınması, safra kesesi taşı ameliyatı hakkında ayrıntılı bilgiler izle.
   

  Ekli Dosyalar:

 2. Murat

  Murat Yönetici

  Safra kesesi amaliyatının risklerini göz önüne alarak ne yapmak gerekiyor?
   
 3. K

  Kara Yeni Üye

  Safra kesesi ameliyatı yaşlılar için oldukça riskli gerçi yaşlılar için her ameliyatın bir riski mevcut ameliyat edilmezsede direk hastayı zehirleyebiliyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş