1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Saf, Temiz Gerçek Aşk Nasıl Anlaşılır?

Konu, 'Aşk'a ve Sevgiye Dair Herşey' kısmında AŞKSIN tarafından paylaşıldı.

 1. A

  AŞKSIN Yeni Üye

  Sevmek zor iştir, gerçek aşk sizce nasıl anlaşılır, yazımızla birlikte tecrübelerinizin eşliğinde birinin sizi gerçekten sevip sevmediğini anlayabilirsiniz.

  Birine aşık olup olmadığınızı nasıl anlarsınız,birine aşık olduğunuzu bunun gerçek bir aşk mı yoksa gelip geçici bir heves olup olmadığını anlamanız için aşağıdaki yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

  Eğer o kişiyi gördüğünüde kalbiniz hızlı hızlı çarpmaya başlıyorsa Yanağınız kızarıyor ve ne söyliyeceğinizi bilemiyorsanız. Yanınızda olduğu halde o kişiye karşı hep bir özlem duyuyorsanız.Onunlayken başka hiç birşey düşünemiyorsanız sürekli onu sevdiğinizi söylemek istiyorsanız, onu herşeyden korumak istiyorsanız yanınızda yok iken bile yanınızdaymış gibi davranıyorsanız siz gerçekten aşıksınız.

  Peki ya sevdiğiniz Erkek size gerçekten aşıkmı bunu merak ediyorsanız işte sorunuzun cevabı..

  Seven ve aşık olan erkek Soğuk bir yerde sizden başka üşüyen biri varsa ceketini önce size verir, hasta olduğunuzda işine gitmek yerine önce sizi ziyaret eder, hafta sonlarını ailesiyle geçirmek yerine sizinle program yapmaya çalışır. Çünkü siz onun hayatının en önemli değerisinizdir.Çünkü o size gerçekten aşık bir erkektir.Seven erkek sevgilisine her konuda öncelik tanır. Onun için siz, zaman zaman ailesinden ve en yakın arkadaşlarından bile önce gelirsiniz...
   
 2. N

  Nursultan Yeni Üye

  çiftler aynı dili konuşmuyorsa gerçekten sıkıntı
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş