1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Saçınızı Boyatmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında ender tarafından paylaşıldı.

 1. ender

  ender Yeni Üye

  Saçınızı hazır boya alarak evde boyamak istiyorsanız sizler için önereceklerime kulak misafiri olun derim. Saçınızı boyamadan önce kaç kutu boya almanız gerektiği konusuna karar vermelisiniz. Saçınızın uzunluğu omzunuzu geçiyorsa ya da saçınız kalın telli ise iki kutu boyaya ihtiyaç duyacağınızı unutmamalısınız. Ayrıca uzun saç uçları boyayı çok emer; bu nedenle saç uçlarınızı boyama süreniz farklılık gösterebilir.

  Saçın tipine göre boyama süresinde farklılıklar bulunur. Kalın saçı bulunanlarda saçın boyayı emme süresi daha fazladır. Uzun sürede boyama işlemini tamamlarsınız. Saçınız ince telli ise boya çabuk emileceği için kısa sürede boyama işlemi tamamlanır.

  471557684764.jpg
  Boyamadan önce saçınızı kestirmek istiyorsanız ya da saçınıza perma yaptırmak istiyorsanız gönül rahatlığı içinde yapabilirsiniz. Saçınızın kesimi boya ile daha çok ortaya çıkacaktır. Ayrıca unutmamanız gereken en önemli nokta boyadan önce saçınızı asla yıkamamanız gerektiğidir. 2- 3 gün kirlenmiş saça boya daha rahat girer.
   
 2. Sabır

  Sabır Admin Yetkili Kişi

  Genç kızlar sakın saçınızı boyatmayın, sonra pişman olursunuz. Mümkünse saçınızla oynamayın en azından 20 yaşına kadar :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
Benzer Konularımız
 1. i
  Yanıtlar:
  1
  Okunma:
  1.042

Sayfayı Paylaş