1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Saçı Çabuk Uzatmanın Yolları

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Saçlarınız sizi iyi gösteren ve psikolojik olarak ta kendinizi iyi hissetmenize neden olan bir organdır, Kısa saçların bir an önce uzaması için neler yapmamız gerektiği hakkında bir hayli soru aldık, sizler için hızlı saç uzatma teknikleri hakkında bilgiler derledik.
  [​IMG]
  Saç En Hızlı Nasıl Hızlı Uzar?

  Bir çok kişi şampuan faktörüne dikkat etmenizi sağlar, aklıma ninemin sözü geldi, bizim zamanımız da şampuan mı vardı derdi.. Evet iyi şampuan saçınızın sağlıklı kalmasına ve uzamasına yardımcı olur asıl doğal yönlerden saçınızı nasıl sağlıklı ve çabuk uzatacaksınız bunu bilmeniz. Banyo yaparken kafanıza ve doğal olarak derinize masaj yapmanız gerekir.. Bunun yanı sıra saçlarınızı güneşin zararlı ışınlarından korumak da saçlarınızın kolay uzaması için oldukça etkili bir yöntemdir. Saçın ihtiyaç duyduğu bir takım besleyici maddeleri almasını sağlamalısınız.

  Saçların hızlı uzamasına etken proteinler ve E vitamini, meyve, sebze ve et yemek saçınızı hızlıca uzatmanın etkili yollarından birisi olduğunu unutmayınız. Yiyeceklere dikkat edelim mesela meyve, sebze ve balıkta bulunan besleyici maddeler saçınızın daha hızlı uzaması için ihtiyaç duyduğu şeyler olduğunu unutmayınız.

  Su içmek saçın uzamasına neden olur bunun için su tüketiminde 10 12 bardak önerilir.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş