1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Saça Maşa Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Hayal Gemisi tarafından paylaşıldı.

 1. Hayal Gemisi

  Hayal Gemisi Yeni Üye

  Saçlarınıza daha özel görünümler kazandırmak ve özel davetlerde tüm gözlerin üzerimizde olması talebini gerçekleştirmek istiyorsanız saç maşası uygulama işlemini gerçekleştirmek isteyeceğiniz bilinen bir gerçektir. Bu yazımda sizlerle saç maşası yaparken nelere dikkat edeceğiniz hususunda yardımcı olmaya çalışacağım.

  *Maşa yaparken öncelikle saçlarınızın kuru olmasına özen göstermelisiniz.

  *Saçınıza maşa uygulaması yapmadan önce saç koruyucu kullanımında bulunmalısınız.

  *Maşanın ısı ayarı oldukça önemlidir. Saç maşasını derinize fazla yaklaştırmamalı ve 40 saniyenin üzerinde bekleme işlemi yapmamalısınız.

  *Maşa uygulamasını yapmak için saçın en alt kısmından uygulama yapmaya başlamalısınız. El, kulak ve saç telinizi yakmamaya özen göstermelisiniz.

  *Maşa ile hem kalın hem de ince bukleler yapabilirsiniz. İnce dalga sevenler saçları ince bukleler halinde uygulama yapmalı; kalın bukle isteyenler daha kalın saç bukleleri alarak saç maşası ile işlem uygulamasına devam etmelidirler.

  *Saç maşası kullanımı fazla yaparsanız saçlarınız zarar görebilir; bu nedenle saç bakım ürün kullanımı işlem öncesi ve sonrasında kullanmalısınız. Evde uygulama yapacaksanız uygulama öncesi bir uzmandan fikir almanız tavsiye edilmektedir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş