1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Saça Kaynak Yaptırmak İsteyenlere..

Konu, 'Güzellik ve Sağlıklı Bakım Önerileri' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Saça Kaynak Nasıl Yapılır?
  Saç Kaynağı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler.
  Saç Kaynak Çeşitleri


  Birçok kadın uzun saçlar hayali ile saçlarına saç kaynakları yaptırır ne yazık ki yapılan araştırmalarda saç kaynağı yaptıran 100 kişiden 75 kişi saç kaynak larından memnun değildir.

  Buna neden olarak ta saç kaynak uygulamalarını işinin ehli saç kaynak uzmanları tarafından yapılmamasıdır. Saç Kaynak uygulamalarında dikkat edilmesi gereken en önemli unsur saç tutamları arasında boşluk vermeden Saç Kaynağı uygulamaktır.


  Saç Kaynak Çeşitleri

  Günümüzde saç teknolojisi her geçen gün biraz daha ilerliyor. Çıt çıt postişlerden sonra keratin kaynak yapay yolla zahmetsiz ve kolay bir şekilde saç uzatmayı sağlıyor. Son dönemde poliüretanlı kaynak sistemi de popülerleşmeye başladı ancak bu sistemin biraz daha geliştirilmesi gerekiyor.

  Tüm bu seçeneklere rağmen; saçlarını uzatamayan ve alternatif saç ürünleri kullanmayı tercih edenlerin çoğu hayal kırıklığına uğrayabiliyor.
  Kimisi yüksek meblalar ödemesine karşın, saçları her fön çekildiğinde dipten kopabiliyor, kimininse deniz kenarında güneşlenirken eriyen silikonları saç diplerine yapışıyor. Kötü örnekleri çoğaltmak mümkün ama etrafinızda silikon kaynak yaptıranlar çok iyi bilirler ki, 1-2 ay sonra sökülmek zorunda olan silikon kaynak tutamları, aseton muhteviyatı bir kimyasalla sökülürken çok acı verebilir.

  Keratinle Saç Kaynak Yaptırmanın Avantajları:

  Keratin, saçın hammaddesidir.
  Keratin, birleşme noktasına zarar vermez.
  6-8 ay boyunca saçta kalabilir.
  İstenen her renge kolayca boyanabilir.
  Güneşte, denizde ve saunada bile erimez.
  Sökülürken hiçbir kimyasal gerekmez.

  [​IMG]
   
 2. N

  Nida Yeni Üye

  Saça kaynak yaptırmak çok gereksiz postis kullanmak daha mantıklı geliyor bana
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş