1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Saç En Doğru Nasıl Yıkanır ?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Saçlarımızı nasıl yıkadığımız çok önemlidir. uzun saç nasıl yıkanır ? kısa saç nasıl yıkanır ?

  Saçlarımız dış görüntümüzde bizi temsil eden en önemli unsurlardan birisidir ve saçlarımızı nasıl yıkadığımızın bir önemi vardır. Uzun saçların yıkanması dikkat isteyen bir iştir.

  Uzun saçlara sahipseniz saçlarınızı iyice ıslattıktan sonra şampuanlamanın ardından saçlarınıza sampuanlı iken biraz daha su dökün ve iyice köpürdün. yavaş hareketlerle ve saçlarınızın diplerine masaj yaparak onları hem temizleyin hemde havalandırın. Ve mutlaka bol su ile durulayın. Saçlarınızda şampuan kalmamasına çok özen göstermelisiniz. Saçlarınızı iki kez şampuanlayın.

  Şampuanlama işlemini bitirdikten sonrada geçelim kremleme işlemine. Kremlenecek saçların mutlaka kurumuş olması gerekir. Kuru olan saçlarınızı kremleyebilirsiniz. Saçlarınızı yıkarken tırnaklarınızla diplerine sarar vermeyin.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Saçları hazır su ile yada arıtıcı ile yıkamayı denediniz mi? ne kadar farklı bir rahatlık olacak, yada kaynak suyunda duş aldığınızı düşünün.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş