1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Saç Cinsinize Göre Kesim Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Hayal Gemisi tarafından paylaşıldı.

 1. Hayal Gemisi

  Hayal Gemisi Yeni Üye

  Yüz tipinize göre saç kesimi çok önemlidir. Saç kesim modeli için yüz tipinizin yanı sıra saç tipinize de dikkat ederek tercihte bulunmanız gerekir.

  *Saçlarınız ince telli ise saçlarınızı uzatmanız tavsiye edilmektedir. Böylelikle saçlarınızın olduğundan daha çok ve daha az ince görünmesini sağlayabilirsiniz. Katlı modellerle saçlarınızı daha gür ve hacimli gösterebilirsiniz.

  *Saçlarım dalgalı diyorsanız ve dalgalı model çok hoşunuza gidiyorsa saçlarınızı fazla uzatmamaya gayret göstermelisiniz.

  *Saçlarınız kıvırcık ise saçınızı çok kısa kestirmeyin. Saçlarınızın boyunun omzunuzu geçmesine özen göstermelisiniz. aksi taktirde bonus görünümlü saçlarınız olacaktır.

  *Saçlarım kalın telli diyorsanız saçlarınızı uzun tutup düz modelli kesim tercihlerinde bulunmalısınız. Katlı ya da katsız her iki model tercihini gönül rahatlığı içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Yalnız bu saç tüpü fazla kısa kesimli modelleri iyi göstermemektedir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş