1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Yatsı Namazı Kılmak Görmek Ne Demektir?

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında dilayim tarafından paylaşıldı.

 1. dilayim

  dilayim Bölüm Yöneticisi

  Rüyamda yatsı namazını kıldığımı gördüm. Bu rüya beni çok etkiledi. Öyle bir şey ki sanki o an gerçekten namaz kılıyormuş hissiyatına kapıldım. Yorumlarına baktığımda ise şu yorumlarla karşılaştım. Ve bunalrı sizlerle paylaşmak istedim.

  Rüyasında yatsı namazını kıldığını gören kişi aile geçimini sağlayan kişi olarak görülmektedir. Yatsı namazını ilk vakitte kılan çocukları ve ailesi için güzel şeyler yapacaktır anlamı taşımaktadır. Yatsı namazı aynı zamanda hayırlı işlere delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kişi rızkını hayırlı yollardan temin edecek; bereketli bolluk içinde geçecek bir seneye; sıkıntılardan kurtulup maddi anlamda feraha erişileceği anlamına gelmektedir.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Namaz Nurdur Namaz kalbe gıda ruha ışıktır her anlamı ile hayra vesile olur inşaallah.
   
 3. dilayim

  dilayim Bölüm Yöneticisi

  İnşallah kimi zaman çok düzenli kılıyorum; kimi zaman kaçırdığım oluyor. Belki de bir uyarı diye de düşündüm açıkçası.
   
 4. Netice

  Netice Yeni Üye

  İnşaallah canım, eşimde beni sık sık uyarıyor ancak bende çok zaman kılamıyorum. Çalışan kadın için zor geliyor nefsimize ancak kılmalıyız. Allah'ım güç versin.
   
 5. dilayim

  dilayim Bölüm Yöneticisi

  Çalışan çalışmayan diye ayrılmamalı bence. İnsan zaman ayırsa gün içinde beş vakit namaz için kaç dakikamız gider ki? Öyle değil mi?
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş