1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Taş Görmek, Beyaz Taş Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Rüyada taş görmek çok hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin hayatında mutluluk verecek, hayır ve uğur getirecek gelişmeler yaşanma, muradına erme, daha önce hiç sevinmediği kadar sevinme, tatmadığı ve bilmediği duyguları tatma gibi duygular tadacağına delalet eder. Rüya sahibi bazı şeylerin ilkini yaşayacak ve adeta ayakları yere basmıyormuş gibi hissedecek anlamına gelmektedir. Bu rüya aynı zamanda aşk sarhoşu olmak şeklinde de kabul edilmektedir.

  Rüyayı gören kişinin hayatının ve geçiminin garanti olacağına, bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, kolaylık sağlayacağına ve huzur içinde yaşamasına vesile olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi sağlam bir mevkiye yükselecek anlamına da gelmektedir.
  Rüyayı gören kişinin iyiliklerle karşılaşacağına, bol rızık elde edeceğine, bundan böyle eskisinden de güzel, rahat, lüks ve eğlenceli bir hayata kavuşacağına rivayet edilmektedir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş