1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Saçlarının Uzadığını Görmek Nedir?

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Kısa saçlı bir kişinin rüyasında saçlarının epey uzadığını görmesinin tabiri şu şekilde yorumlanır; Rüyada saçlarının gür ve sağlıklı şekilde uzadığını görmek helal mal ve uzun bir ömür geçireceğinize dair işaretler içerir. Saçlarını uzamış ve kıvırcık halde görmek, izzet ve yüksek seciyeye işarettir.
  [​IMG]
  Rüyayı göre bir kadınsa ve rüyada saçını siyah görüyorsa, kocasının doğru, sağlam ve temiz olacağına işarettir. Saçının döküldüğünü görmesi, mal ve eşya kaybına işarettir. Rüyada uzun ve gür saç, mala ve ömrün uzun olmasına yorumlanır. Bundan dolayı saçlarının uzadığını gören kimsenin, ömrünün de Allah'ın izni ile uzun olacağı tahmin edilir.

  Rüyada saçlarının birbiri ardınca döküldüğünü veya düştüğünü gören kişi, çalışarak kazandığı ve zorlukla elde ettiği malların kaybına,saçını kesmek, ilim ve hidayete; şayet gördüğü rüya hac mevsiminde olursa, bazen hacı olmasına tabir edilir.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş