1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Rüzgar Görmek Ne Demek?

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Bir kişinin rüyasında çok şiddetli ve büyük bir hızla esen rüzgarı görmesin, bu rüzgarın önüne gelen bir çok şeyi uçurduğunu görmesi ve diğer rüzgar görülen rüyaların anlamları şu şekillerde yorumlanmıştır.

  Rüyada rüzgarın estiğini görmek, değişiklik, hoşa gidecek yeniliklerle karşılaşılacağını işaret etmekle birlikte yine, Rüyada hafif rüzgar estiğini görmek, yeni olaylara, yeniliklere, güzel gidecek iş yaşamına işaret ettiği söylenir.

  Rüyada sert esen rüzgar görmek, bütün hayat tarzınızın değişeceğini anlamına gelmekte beraber, Rüyada sıcak esen rüzgar görmenin, insanın değişiklikten rahatsız olacağına tabir edilir.Rüyada batıdan esen rüzgar görmekse, afet ve belalara, fırtına musibete tabir ediliyor.

  Rüyada güneydoğudan esen sabah rüzgarı görmek, zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete yorulur. Rüyada ılımlı, sakin olarak esen rüzgar görmek, hayır ve berekete tabir edilmektedir.

  Rüyada yerden toz ve toprak kaldıran fırtına benzeri rüzgar görmek, savaşa ve kavgaya maruz kalacağınız anlamına gelmekle, Rüyada yel ve hafif rüzgar estiğini görmek, nezle ve baş ağrısı gibi yaygın ve sıradan hastalıklara işaret etmektedir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş