1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada muhabbet kuşu görmek neye işarettir

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Rüyada muhabbet kuşu görmenin anlamı nedir
  Rüyada muhabbet kuşu beslemenin tabiri

  Rüyada muhabbet kuşu görmek size inisiyatif ve yeni fikir eksikliği gösterir. Daha sıradışı, yaratıcı olmanız gerektiğini işaret eder.[​IMG]
  Rüyada muhabbet kuşu beslemek bağımlılık ve gelişmemişlik ifade eder.[​IMG]
  Rüyada muhabbet kuşu teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

  Bu sayfada muhabbet kuşu kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir.

  Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazan geçmişin bir yansıması, muhabbet kuşusi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir.

  Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.Muhabbet kuşu görmek rüyasının yorumu deneyim, araştırma, doğru bilgilere ulaşmayı gerektiren iştir. Çözemediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz

   
 3. a

  alev Yeni Üye

  muhabbet kuşu muhabbetli günler geçirmeye işaret eder
   
 4. K

  Kayıtsız Misafir

 5. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Guzelmis. Görmedim ruyamda hic muhabbet kusu.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş