1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Kedi hayvanı çok sevimlidir, peki rüyanızda saldırğan yada şirin bir kedi gördünüz uyandığınızda bu rüyanın neye işaret ettiğini merak edenler için şu bilgileri veriyoruz.

  Uyku halinizde bilinç altınızda yada rüyada görülen kedi genelliklekötü kadın ile tabir edilmektedir.Yine rüyada kedi görmek hizmetçi olmak yada hizmet ile yorumlanır.

  Rüyada bir kedi tarafından ısırıldığını gören kişi, hasta olacağına işaret eder.

  Rüyasında bir ev kedisi tarafından ısırıldığı görmek, görülen rüyanın aksine rüya sahibi kimsenin,içinde bulunduğu yılı rahat ve huzur içinde geçireceğine işaret etmektedir.

  Rüyasında kendi kedisini sattığını gören kişi, malını başkalarına dağıtır ve malsız kalır.

  Bununla birlikte yine rüyasında bir ev kedisi olduğunu ve bir minderde uyuduğunu görmenin tabiri, hayatında rahat yüzü görmemeye, hiç bir işte dikiş tutturmama işaret eder.
   
 2. d

  denizfeneri Yeni Üye

  Ev kadını iseniz kedi görmek eziyet anlamına gelmektedir. Başka bir kedinin hücumuna uğramak ise kötü bir iş yapacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyanızda gördüğünüz kedi siyam kedisi ise iyi huylu bir arkadaşla yorumlanmaktadır. Bekar bir kadın ise iyi huylu biri evlenmeye yorumlanmaktadır. Rüyada kedi görmek hırsız, imansız kimse,hastalık ya da savaş anlamlarına da gelmektedir. Kediyi öldürdüğünüzü görmek ise hırsızı etkisiz hale getireceğiniz anlamı taşımaktadır.
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  Farklı yorumlar farklı hayatlar.. bir kedi gördüm sanki..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş