1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada İğne Görmek Ne Anlama Gelir

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Rüyasında birinin iğne görmesi nedir rüya yorumcularının igne görmek ile ilgili tabilirleri.

  Bekarlar için evlenmeye işaret eden bu rüya türü, fakirler için durumunun iyiye gideceğine işaret eder.

  Şayet rüyada biri eline bir igne aldığını görüse igne sahibinin işlerinin düzgünlügüne, dağınık işlerinin toplanmasi ve düzelmesi için arzu ettigi şey üzerine yorumlanır.

  İgne üzerinde iplik varsa yahut igne ile dikiş dikiyorsa bu rüyayi görenin durumunun iyi olmasına, dkötü giden işlerinin islerinin toparlanmasına işaret eder.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Dikiş diktiği iğnesinin kırıldığını, elinden alındığını görürse halinin kötü olacağına ve işlerinin düzensiz gideceğine ve bozulacağına alamettir.
   
 3. N

  Nicole Yeni Üye

  Bir tane rüya yorumu da şöyledir;

  Şayet iğnesi zayi olduğunu yahut çalındığı görse o kimsenin islerinin bozulmaya yaklaştığına, fakat tam bozulmadan kurtaracağına işarettir.

  İğne, iplik ve kadınla da tabir edilmiştir bir takım yorumcular tarafından. İğne rüyada, kendisi ile iyi geçinilen erkek ve kadına işaret eder.

  iğneyi yediğini gören, kendisine zarar gelecek birisine sırrını söyler. birisine iğne battığını gören, o kimseyi ayıplar ve kendisi de başkaları tarafından ayıplanma ile karşı karşıya kalır.
   
 4. I$ık

  I$ık Gümüş Ufağı

  Görülen bir iğne, işlerin salahına sebep olduğu gibi iki, üç ve dört olduğu zaman da tabir aynıdır. az olup da kendisiyle iş görülen ve dikiş yapılan iğne, çok olup da kendileriyle az iş yapılan iğneler den hayırlıdır ve bu rüya dağınık işlerinin süratli olarak düzenlenme zamanının gelişini gösterir. eğer bir kimse rüyada insanların elbiselerini diktiğini görse, insanlara nasihat eder ve onların arasını ıslah etmeye çalışır.
   
 5. !pek

  !pek Admin

  Bir kişi rüyasında kendi elbisesini diktiğini görmüşse, fakir ise zengin olacağına, dağınık ve perişan işleri yoluna girer. durumu bozuk ise davranışlarını düzene sokar. Eğer iğne ile yırtık, eski ve sökük elbiseyi sağlam ve kuvvetli bir şekilde diktiğini görse o kimse gıybet ve kötülüklerden tevbe eder ya da günahlarından istiğfar eder
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş