1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Gök Gürlemesi Görmek Nedir?

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Rüyasında şiddetli bir şekilde gök gürlemesini duymak ne anlama gelir, Bir kişi rüyada gök gürültüsü duyduğunu görürse endişeyemi kapılmalı yoksa bu onun için iyimi o rüyanın etkisi ile merak eder.

  Yorumculara göre rüyada yagmursuz gök gürlemesi, korkuya işaret eder. Gök gürlemek devlet başkanı tarafından tehdit ve korku olarak algılanır.

  Bazı yorumculara göre, güzellikler ve hayırlı işlere işaret etmektedir. Gök gürlemesini gören kimse borcunu öder. hapis ise hapisten kurtulur. gök gürlemesi, simsek cakmasi ve yagmur yagmasi yolcu icin korku, yolcu olmayan icin harisliktir. gök gürlemek. Polise isaret eder. bir kimse sehirlerden birisinde siddetli gök gürlemesini yahut yüksek bir sesi isitse o sehirde halkin aniden vefat etmesine yahut halk icinde fitne ve katlin cikmasina isaret eder. Şimsegin sesi, düsmanlik ve rüya sahibinin dinindeki noksanligina ve malindaki zararina isaret eder. halkin muhtac oldugu vakitte yagmur ile bareber gök gürültüsünü isitse ve simsegin sesi de koomc olmasa, o Mahalle halkinin ucuzluk ve bolluga nail olmasina isaret eder. bir kimsenin simseksiz gök gürültüsünü görmesi, hileye, yalana, koguculuk etmeye isaret eder. mevsiminde gök gürültüsünü isitmek müjdeye, hayra ve berekete isaret eder. eger mevsimsiz olursa, savas ve fitnenin cikmasindan dolayi Askerin hareketine, bazen de gök gürültüsünü isitmek Allah-u teala hazretlerine tesbihe isaret eder. gök gürültüsünü isiten kimse, isyankar ise tevbe istigfar, inancsiz ise islamiyeti kabul eder. gök gürültüsünün sesi korkunc olursa, meyvelerden korkulur. eger iyilik zamanina denk düserse, o senede bati tarafindan yağan yagmurun şiddetine ve azğınlığına işaret eder.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş