1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Ejderha Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Bu efsanevi hayvan dehşet ve şiddet ehli yöneticiye, yakıcı ateşe işaret etmektedir. Birkaç başlı ejderha kötülük ve zararda aşırı giden yöneticinin, idari amirin habercisidir, onun yapacağı zarar verici hareketlerden ve iş yükünden sakınmak, teyakkuzda olmak gerektiğini sizlere bildirmektedir.

  Ejderhanın kişiyi suya doğru çekmesi dünyevi yahut uhrevi azaba işaret ederken Ejderha olduğunu yahut ona bindiğini görmek ehil olanlar için yöneticiliğe yönetici tarafından gelecek dünyalığa yahut uzun ömre delalet etmektedir.

  Kadının ejderha doğurduğunu görmesi sakat ve kötürüm bir çocuk dünyaya getirmesine, kadın takva ehli ise şerefli ve hatip bir oğlan çocuğu olmasına, zararsız, insanla konuşan yahut ona bir şey veren ejderha hayra delalet etmektedir.

  Bu yaratık size doğrudan bakıyorsa bazen düşmanlığını gizleyen kimseye işaret eder. Çok başlı ejderha şerde ve kötülükte aşırı giden bir düşman şeklinde de yorumlanmaktadır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş