1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Düğün Yapmak ve Evlendiğini Görmek Ne Demektir?

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Bekar bir kişi rüyasında evlilik yaptığını görürse bu rüyanın anlamı nedir? Rüyada evli bir erkek yada kadın başka biri ile evlendiğini görmüşse ne anlama gelir dilerseniz göz atalım.

  Rüyada helal yollardan biri ile evlenmek zenginlikle ile ilgili yorumlanmaktadır. Bekar birkimsenin rüyada evlendiğini görmesi, Yüce Allah tarafından meydana gelecek bir yardıma ve nimete işaret etmektedir.

  Kişinin rüyasında hiç bilmediği ve tanımadığı yaşlı bir kimsenin kızı ile evlendiğini görmesi, Büyük bir sevaba güzellike hayıra yorumlanır. Ayrıca Bir kimsenin rüyada dinen kendisine haram olan bir kadınla evlendiğini görmesiyse, aile fertlerinin önderi olacağına anlamına gelir.

  Rüyasında genç bir kimse ile evlendigini görürse kişi bu rüya çok yakında zengin olup bolluk ve refaha kavusacagina işaret etmaktedir.Rüyada Evlenmek için söz kesmek, büyük bir kimseden menfaat görecegine delildir. Bir gençle buluşup evlenme için karar aldığını gören kişi muradına ermiş olur.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş