1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Ceviz Ağacından Ceviz Toplamak

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Rüyada Ceviz Ağacına Çıkmanın Anlamı
  Rüyada Ceviz Ağacı Görmek Ne Demek,
  Rüyada Ceviz Ağacından ceviz toplamak

  Rüyada Ceviz Ağacı Görme: Rüyada ceviz ağacı huysuz ve asabi bir kimseye, Bu ağaca çıkmak böyle biriyle dost olmaya, Ceviz ağacının yaprakları böyle bir adamdan mal elde etmeye delalet eder.
  [​IMG]
  Rüyada ceviz ağacından düşmek kötü ve açgözlü bir adamla karşılaşacağınıza yorulur. Ceviz ağacından düşmek ise başınız belaya girecek ancak kurtulacaksınız anlamına gelir.

  Rüyada kurumuş ceviz ağacı para durumunuzun bozulacağını işaret eder. Ceviz ağacı yıkılırsa yakınlardan boyu uzun birisinin ölümünü haber verir.Rüyada ceviz koparmak Rüyada ceviz ağacının meyvelerini koparan kimsenin sağlık sorunları hallolur. Ağaçtan ceviz koparmak, para almak anlamına da gelir.Rüyada ceviz toplamak Rüyada bir agaçtan ceviz topladigini görmek, bir mirasa konacagina isarettir.Rüyada görülen ceviz agaci, cimri, ugursuz, artan mala sahip bir kimsedir.
  Rüyada ceviz ağacına çıkmak Rüyada Ceviz agaci üzerinde oldugunu gören kimse, yukarida vasfolundugu gibi kaba bir kimseye güvenir. Eger agaçtan indigini görse, güvendigi o kimse ile aralarinda olan isi tamamlanmaz. Ceviz agacindan düsüp öldügünü gören kimse, öldürülür, ölmez ise kurtulur. Agaçtan düsüp el veya ayaginin kinidigini gören bir belaya girer, fakat sonra bundan kurtulur. Ceviz agacini kökünden çikardigini gören, bir insani öldürür.
   
 2. z

  zaza Yeni Üye

  Onun için mi çetin ceviz tabirini kullanırlar bazı kişiler için
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş