1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Çeşme Görmek Nedir

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Rüyada Çeşme Görmenin Anlamı
  Rüyada Çeşme Görmek Ne Demek


  Rüyanızda bir çeşmenin başında olduğunuzu görmek ya da çeşmeden su içtiğiniz görmek ile ilgili yorumlara aşağıdan ulaşabilirsiniz...

  Rüyada çeşme görmek mutluluk demektir. Çeşme rüyaları iyi sayılırlar. Temiz bir çeşmeyi açarak su alan kimse hayallerinin kısmetine kavuşur. Eğer çeşmeden berrak su akıyorsa, para konusunda varlığa, bulanık su akıyorsa darlığa işarettir. Temiz bir çeşme güzel, uğurlu bir iştir. Rüyasında çeşme gören bekar erkek ise bu mutlu ve temiz bir aşk demektir. Evli erkek ve kadınlar için bu rüya, bolluk ve berekettir. Çeşmede yıkanmak sıkıntıdan ve hastalıktan kurtulmak demektir. Bulanlık sulu bir çeşme kötü ve üzüntülü habere işarettir.

  Rüyada çesme görmek kismet ile yorumlanir. Rüyasinda bir çesmeden avuçlari ile su içtigini görmek, dünyada ve ahirette hayır, sevap ve bereketle müjdelenmektir.

  Çeşme rüyaları iyi sayılırlar. Temiz bir çeşme hayırlı, uğurlu bir iştir. Böyle bir çeşmeyi açarak su alan kimse düşlediği kısmete sahip olur.

  Alıntı
   
 2. K

  Kalecik Yeni Üye

  Allah herkese bol kısmetli günler nasip etsin
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  Bu nedenle çeşme yaptırmak da iyi bir şeydir. Çeşmeden su akması temiz ve güzellikler anlamına gelmektedir.
   
 4. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Böyle bir ruya hic görmedim, ancak cesmeden buz gibi su icmek kadar guzel ve ici ferahlatan birsey yoktur sanirsam.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş