1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Banyo Yapmak Ne Anlama Gelir

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Rüyada temizlenmek yada rahatlamak amacı ile banyo yapmak ne anlama gelir?

  Rüya sahibinin uyku halinde banyo yaptığını görmesi hastalıklardan kurtulmasına işaret etmektedir. Deniz'de yıkandığını gören kişi uzun bir süre hastalanmayacağına işaret eder. Ayrıca banyo yaptığını gören kişi hamile bir kadın ise çocuğunu düşürme tehlikesiyle karşı karşıya kalacağına dair yorumlar vardır.

  Enteresan rüyalardan bir taneside, banyo suyunun kan olduğunu ve halkın bu kanı vücutlarına döktüğünü gören kimse, oruçlu olduğu günü yer yahut şüpheli günlerde oruç tutacaktır yada tutmalıdır gibi yorum yapılır.. Evinin banyosunu kendisine barınak edinen kimsenin, günah işlemekte ısrar eden birisi olduğuna işaret eder.Bir genç kız rüyasında banyo yaptığını görmüşse buda karşılıksız bir aşk yaşayacak sevgisinin karşılığını göremeyecek ve mutsuz olacağına dişaret eder. Yine rüyada banyoya giren kimse sıcak su ile yıkandığını görse, bir kadın tarafından üzüntü ve kedere uğratılır ve sıkıntı çeker diye bazı yorumlar vardır. Rüyanız hayr bereket olsun.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Ah bu rüyalar bize bizden alan, sürekli rüyanın etkisi ile iş yapmak biraz saçma geldi..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş