1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Balkabağı Görmek Ne Demek?

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Bu tür görülen rüyada kabak gören kişinin kısa bir süre sonra seyahat için hazırlık yapacağı ve seyahata gideceğine işaret ettiği söylenir.

  Balkabağı gören kişinin deniz yoluyla bir yolculuk yapacağına dair yorumlar vardır.Rüyasında bir kişinin kabak yediğini görmesi bu yılın rüyayı gören kişi için çok faydalı ve hayırlı geçeceğine işaret eder. Ayrıca rüyada kabak görülmesi ünlü insanlara idareci ve yakın alim yada doktor olan birine işaret etmektedir.Rüyada görülen kabak pişmiş kabak ise bu rüyada hayra güzele iyiye yorumlanır.

  Bir kişinin rüyada kabak ağacının gölgesinde oturduğunu görmesi çevresindek insanlar ile iyi geçineceğine delalet eder.. Rüyada kabağı pişirmeden yediğini gören kişinin bir insanla münakaşa da bulunması muhtemeldir.

  Rüyada kabak tarlasından kabak topladığını gören kişi ise bir hastalık yaşıyorsa bu hastalığındna kurtulmasına işaret eder.Rüyasında pişirilmiş kabak yediğini gören kişinin yediği kabak miktarı kadar ilim öğrenmesine işaret eder.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş