1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Balkabağı Görmek Ne Anlama Gelir

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Ebrar tarafından paylaşıldı.

 1. E

  Ebrar Bölüm Yöneticisi

  Rüyada görülen kabak rüyayı gören kişinin seyahate gideceğini işaret eder. Bal kabağı gören kişinin deniz yoluyla yolculuk yapacağına yorumlanır.Rüyasında bir kişi kabak yediğini görürse rüyayı gören kişi için o yılı çok faydalı ve hayırlı geçireceğine işaret eder. Ayrıca rüyada kabak görülmesi şanlı insanlara idareci ve yakın alim yada doktor olan birine delalet etmektedir.Rüyada görülen kabak pişmiş kabak ise iyiye işarettir.
  [​IMG]

  Rüyasında bir kişi kabak ağacının gölgesinde oturduğunu görmüşse çevresindeki insanlar ile iyi geçineceğine delalet eder. Rüyada kabağı pişirmeden yediğini gören kişinin bir insanla münakaşa edeceğine işarettir. Rüyada kabak tarlasından kabak topladığını gören kişi için bir hastalık yaşıyorsa bu hastalığından kurtulmasına işaret eder. Rüyasında pişirilmiş kabak yediğini gören kişinin yediği kabak miktarı kadar ilim öğrenmesine işaret eder.
   

  Ekli Dosyalar:

 2. Murat

  Murat Yönetici

  Gece 12 den sonra görmüşseniz bal kabağına dönüşeceksiniz :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş