1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Azrailin Sesini Duymak, Azrail Görmek Nedir?

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Rüyasında birisi azrail görürse bu tür rüyanın anlamını açıklayacağımız konuda,Rüyada Azrail'in sesi duymanın nasıl yorumlandığına değineceğiz.

  Kişi rüyasında Azraile selam verdiğini görürse, bu dünyada daha çok çile çekeceğiniz nlamına geldiği söylenir. Şayet Azraili gülerek görmek, acısız bir ölüm, kızgın görmek acılar çekerek ve ızdırap içinde öleceğinize işarettir eder. Azraili can alırken görmekse , uzun bir hayat yaşacağınıza işarettir.

  Birisi rüyasında Azraili asık suratlı olarak görürse, günahlarinin çok olduguna ve tövbe etmesi gerektigine işarettir. Azraili çok hiddetli görmek kişinin ölümünün yakın olduguna işaret eder. Rüyada Azrail’in elini öptügünü gören kişi, bir büyük mirasa sahip olacağına, onun yüzünün mimiklerinin degistigini görürse kadir ve kıymetinin yüksek olduguna ve Cenabi Hakk katinda makbul bir kul olduguna işaret eden yorumlar vardır.
   
  1 kişi bunu beğendi.
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş