1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Avukat Cübbesi Giymek Nedir?

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Rüyada mahkeme salonunda hakimin karşısında delilleri gösterirken bir taraftan yeşil cübbe giydiğini görmenin anlamı nedir?

  Rüyada avukat cübbesi giymek, bazı zaman hayırlara bazen de kötülüğe işaret edermiş. Bu tür rüyanın yorumu, cübbenin ne vakit giyildiğine ve rengine göre değişir. Örnek verecek olursak sıcak, bunaltıcı ve güneşli bir havada cübbe giyindiğini gören rüya sahibinin ruhunu ve içini karartacak, kendisini zor durumda bırakacak bir takım haberler alacağına ya da olaylar yaşayacağına işaret ederken serin, bulutlu, yağmurlu ya da karlı bir havada cübbe giydiğini görmek, ferahlamaya, hafiflemeye ve şifa bulacağına yorumlanır.

  Rüyada Yeşil Cübbe Girdiğini Görmek

  Rüyada bir kişinin yeşil cübbe giymesi, bu kişinin yaptığı hayır işleri sayesinde herkes tarafından çok sevildiğine, yolunu gözleyen ve kendisi için sürekli iyi dileklerde bulunan kimseler olduğuna, rüya sahibinin doğru yoldan geri kalmadığına ve yaşlılığında kendini tamamen dinine adayacağına işaret eder.

  Rüyada Avukat Cübbesi Giydiğini Görmek

  Şayet kişi rüyasında avukat cübbesi giydiğini görmüşse bu kişinin rüyası, duygularından ziyade aklı ve mantığıyla hareket etmesi bu sayede de sonunda adil bir karar alması ve kimseyi üzmeden, hakkını yemeden ve ahını almadan yoluna devam etmesi anlamına gelmektedir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş