1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Asansöre Binmek Ne Demek?

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Rüyada asansöre binmenin anlamı ve bu rüyanın yorumu nedir, kısa bilgiler veren konu.

  Rüya sahibi rüyasında katlar arası ulaşım sağlayan bir asansörle herhangi bir binanın üst katlarına çıkmışsa bu rüya maddi ve manevi derecelere ulaşacağına işaret etmektedir. Diğer yandanasansör, hayırlı bir dosta, müşfik bir arkadaşa da işaret etmektedir.

  Rüyasında asansörle bir yere veya binanın alt katlarından birine inmenin tabirine gelince, bir ihtiyacını gidermek için kendinden aşağıda olan birine başvurmaya işaret eder.Rüyayı gören kişinin asansörle istediği kata rahatlıkla çıkmak veya inmesi, işlerin yoluna gireceğine dair izler taşır.

  Rüyada asansörde mahsur kalmak ise, güvendiği bir kimsenin kendisini yarı yolda bırakmasına, üzüntü ve kedere işarettir.Bindiği asansörün çatı katında veya tavan arasında durduğunu ve kendisinin de burada indiğini görürse, bir girişimde yanlış bir yol izlemeye, işlerin sarpa sarması ile yorumlanır.

  Kişi rüyasında asansöre biniyorsa bu rüya bir amaca bilinçli olarak yönelmeye, tüm dikkatini bir iş üzerine yoğunlaştırmaya işaret etmektedir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş