1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Ameliyat Olmak Görmek Ne Demek

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında elnur tarafından paylaşıldı.

 1. elnur

  elnur Yeni Üye

  Rüyada ameliyat olduğumu gördükten sonra sizlerle bu rüyanın anlamını paylaşmaya karar verdim. Bir gün sizde rüyanızda ameliyat olduğunuzu görürseniz sizler için özenle hazırladığım bu yazımı okuyarak fikir edinebilir; rüyanızın ne anlama geldiği hakkında fikir edinme fırsatını yakalama imkanı edinebilirsiniz. Rüyada ameliyat olmak olumlu ve hayırlı bir rüya olarak birçok yorumcu tarafından yorumlanmaktadır. Rüyanızda ameliyat olduğunuzu görmeniz durumunda sağlık ile ilgili problemleriniz varsa bu sağlık sorununuzdan kısa zamanda kurtulacağınız anlamı taşımaktadır. Bazı rüya yorumcuları da iş hayatınızda sıkıntılı bir dönem yaşıyorsanız alacağınız bir yardım ile iş hayatınızdaki sorununuzdan kurtulacaksınız anlamına gelecek şekilde yorumlanmaktadır.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Amin. Ameliyatın türüne göre rüyanın yorumu değişir mi;?
   
 3. Sabır

  Sabır Admin Yetkili Kişi

  Rüyada ameliyat olacağını öğrenmek, rüyayı gören şahsın, sağlığına dikkat etmesinden, temizliğine çok özen göstermesinden ve çok dengeli ve yeterli beslenmesinden ötürü çok sağlıklı biri olacağına dair işaretler içerir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş