1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rüyada Abajur Görmek Nedir?

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Birinin rüyasında abajur görmesi farklı anlamlara gelebilir. Rüyada abajur gören kişinin rüyasının yorumu nasıl yapılır dilerseniz inceleyelim.

  Rüyada abajur yada abajura benzer bir şey gören kişi, yakın zamanda bir işten maddi bir kazanç sağlanacağına işarettir. Yatırım yaptığınız bir işten ya da hiç beklemediğiniz bir anda elinize para geçeceğinin işaret etmektedir.
  [​IMG]
  Rüyada abajur görmenin faydalı bir işe başlamaya, geliri önceden bilinen ve belli olan işlere gireceğinizi belirtir. Farkında olmadığınız, daha sonradan ortaya çıkabilecek bir işten gelir kazanma anlamına gelir.

  Genel olarak rüyada abajur görmek iyi olaylara yorumlanır. Rüyada bir yerden abajur almak, birçok kişi için faydalı olabilecek bir işe başlayacağınıza ve herkese iyilik edeceğinize işarettir.

  Rüyada gördüğünüz abajur parıltılı, renkli renkliyse, özellikle pembe renkteyse ve abajurun lambası yanıyorsa bu her alanda iyi bir kısmetiniz çıkacak demektir.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş