1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Röfleli Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Röfleli saç bakımı sayesinde hem yaptırdığınız röfleyi daha uzun süre kullanabileceksiniz, hem de saçınızın daha sağlıklı görünmesini sağlayabileceksiniz. Saç bakımı,
  saç tipine ve saçın modeline göre değişiklik göstermektedir. Bunun için sizin için en uygun saç bakımı şeklini tespit etmeniz gerekmektedir.
  Bugünün şartlarında kadınlar saçlarını daha güzel göstermek veya kendilerini daha iyi hissetmek için röfle yaptırmayı tercih etmektedirler. Röfle; aslında bir çeşit saç boyama yöntemi ( sarı ve sarı tonları ) olarak bilinmektedir. Saçınıza yaptırdığınız röfleyi uzun süre korumak veya saçlarınızın daha sağlıklı bir görünüm taşıması için röfleli saç bakımı işlemlerini düzenli takip etmenizi tavsiye etmekteyim.

  Röfleli Saç Bakımı İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  *Röfleli saç bakımı için öncelikle saçınıza uygun şampuan seçimi yapmanız gerekmektedir.

  *Röfleli saç bakımı için dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise doğru saç kremi uygulamasıdır. Saçınızı iki kez şampuanladıktan sonra mutlaka saç kreminizi sürün. Saç kremi saçınızda yaklaşık olarak 5 dakika kadar kalmalıdır. Sonra da ılık su ile saçlarınızı durulamalısınız.

  *Röfleli saç bakımı için evde saç bakımı uygulamalarını yaparak saç maskesi hazırlayıp haftada 1 kez kendi kendinize uygulama yapmalısınız.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş