1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Rezzan Kiraz 2012 Boğa Burcu Yorumları

Konu, 'Boğa' kısmında melek tarafından paylaşıldı.

 1. m

  melek Yeni Üye

  2012 yılı boğa burcu yorumu, Rezzan Kiraza göre Boğa burcunu 2012 de neler bekliyor?

  Rezzan Kiraz 2012 boğa burcu yorumu

  Rezzan Kiraz'ın 2012 yılında Boğa Burcu için yorumları
  2012 yılındaçevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içinde olacaksınz. Ailenizle ilgili konularda yaratıcılığınız kullanmak isteyebilirve zevklerinizi onlarla paylaşmaktan son derece mutlu olabilirsiniz.2012 yılında da araştırmacı bir ruha sahip oluşunuz başarınızı olumlu etkileyecek. Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Girişimciliğiniz ve aktif yanınızla, çevrenize örnek olucaksınız.

  Ayrıca 2012 yılı siz Boğalar için, yüksek eğitim, yabancı ülkelerle alakalı tüm bağlantılar, hukuk,din, politika, yayımcılık, yabancı dil öğrenme, akademik kariyer elde etme ve meslek sahibi olmak ve iyi bir pozisyon elde edebilmek isteği kendinizi en fazla zengin, değerli ve etkileyici olarak görmek isteğiniz alanlar olacaktır.
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  iyi bir pozisyon elde edebilmek isteği kendinizi en fazla zengin, değerli ve etkileyici olarak görmek isteğiniz alanlar olacaktır.....
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş