1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Polislerin 2012 zam oranları nedir?

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Abdullah tarafından paylaşıldı.

 1. A

  Abdullah Yeni Üye

  2012 Polis Maaşları Ne Kadar Oldu
  Polis Maaşları 2012
  Polislerin 2012 zam oranları


  İşte 2012 Polis Maaşları ve Çalışma Şartlarındaki Yenilikler

  165 yıllık Türk Polis Teşkilatı yeni yapılanmaya gidiyor. Düzenleme ile polisler için Avrupa standartlarına uygun çalışma sistemi getirilecek. Polisler haftada 40 saatten fazla çalıştırılmayacak. Mesai saatleri dışında yapılan görevlendirmeler için fazla mesai ücreti verilecek. Polisin fazla mesai ve tazminatlarının yeniden belirlenmesi için kanun tasarısı hazırlanacak.Ayrıca polisin asli görevi dışında çalıştırılmaması için yasal ve idari düzenlemeler yapılacak. Yıllardır "angarya" olarak görülen yeşil kart soruşturmaları, tebligat, maç, sınav ve özel koruma gibi görevlerde polisler çalıştırılmayacak. Görev süresi kadar mesai Zorunlu görevlerde ise polislere görev süresi kadar mesai ücreti ödenecek.

  2012 Polis Maaşları

  [​IMG]


  Emniyet Genel Müdürlüğünce düzenlenen "Personel Sorunları Çalışma Toplantısı"nda alınan kararlar kısa, orta ve uzun vadede hayata geçirilecek. 220 bin 953 kişilik teşkilatta; görev tanımları, atama, istihdam, motivasyon, ödüllendirme, rütbe terfi, branşlaşma, çalışma şartları, sicil, disiplin, denetim ve performans değerlendirme sistemi gibi konularda önemli düzenlemeler yapılacak.
   
 2. y

  yeşil Yeni Üye

  Polis maaşlarında ciddi bir artış olmuş olmalı
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş