1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

PKK'ya para aktaran hastaneler

Konu, 'Haberler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Terör örğütü PKK ve diğer örğütlere para aktaran hastaneler hangileri, Güneydoğuda Pkk destekcisi hastanelerin yanı sıra Ülkenin batısında bu çarkın neresinde kimler var?
  [​IMG]
  SGK Hizmet Sunumu Genel Müdürü açıkladı: Teröre para aktaran hastaneler tespit ettik. Bir hastanede sahtecilik için toplanmış 5 bin kimlik fotokopisine el koyduk

  İstanbul Health Expo Fuarı'na katılan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Hizmet Sunumu Genel Müdürü Adem Onar, müthiş açıklamalar yaptı.

  Sağlıktaki sahteciliği bitirmeye kararlı olduklarını belirten Onar, terör örgütüne para aktaran sağlık kuruluşları tespit ettiklerini söyledi.

  Bunların birçoğunun Doğu ve Güneydoğu'da olduğunu ifade eden Onar, "Teröre katkı sağlayan sağlık kuruluşlarını da, bu kuruluşlarda çalışan görevlilerin usulsüzlüklerini de bitirmeye kararlıyız" dedi.

  Onar, 'doktor, eczane, hasta' üçgeninde ciddi usulsüzlüklerin yaşandığını, yaptıkları denetimlerde hastanelerin birinde, sahtecilik yapmak üzere toparlanmış 5 bin kimlik fotokopisi yakaladıklarını açıkladı. Yapılan yolsuzlukların teröre kaynak olarak da aktarıldığını belirten Adem Onar, biyometrik kimlik doğrulama sisteminin bu yolsuzlukları bitireceğini kaydetti. Onar, 1 Nisan 2013 tarihinde tüm Türkiye'de sisteme girecek avuç içi kimlik doğrulama sistemiyle bir başkasının yerine tedavi olma gibi usulsüzlüklerin yapılamayacağını sözlerine ekledi.


  Kaynak: Takvim
   
 2. S

  Sinel Yeni Üye

  Allah PKK yandaşlarını vede PKK ya tam anlamıyla yardım eden destek olanların cezasını versin.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş